Nasze aktualności

Poradnik zakupowy: Wybieramy komputer do grania! 17.12.2020

Jaki komputer dla gracza wybrać oraz na co zwrócić uwagę?

Dlaczego warto zamieszkać w inteligentnym domu? 16.12.2020

W celu rozstrzygnięcia tej kwestii wyjaśnimy Ci, co rozumiemy przez pojęcie smart domu, kiedy i dlaczego warto wybrać inteligentne rozwiązania oraz który producent automatyki domowej posiada najlepszą ofertę.

Poradnik zakupowy: kupujemy bezprzewodową klawiaturę! 08.12.2020

Na co zwrócić uwagę przy wyborze klawiatury bezprzewodowej? Przeczytaj najnowszy poradnik Servecom i wybierz najlepszą klawiaturę dla siebie!

Nauczycielu! Wykorzystaj bon na elektronikę! 30.11.2020

Wybór odpowiedniego sprzętu elektronicznego do nauczania zdalnego jest trudnym wyborem, ponieważ mamy na rynku mamy niezliczoną ilość urządzeń. Szczególnie teraz, kiedy w sklepach trwają promocje, warto zainteresować się wymianą sprzętu komputerowego, akcesoriów lub peryferiów.

Wybieramy laptopa do nauki zdalnej! 11.11.2020

Wybór spośród laptopów oraz tabletów do nauki zdalnej nie jest prosty. Szczególnie teraz, kiedy na rynku dostępna jest ogromna ilość laptopów, notebooków czy ultrabooków. Jaki komputer będzie najlepszy dla młodego człowieka do nauki zdalnej? Na co należy zwrócić uwagę przed zakupem? Przeczytaj najnowszy poradnik Servecomu i wybierz najlepszy sprzęt elektroniczny dla swojego dziecka!

Jakie słuchawki dla gracza wybrać? 02.11.2020

Jaki sprzęt powinny kupić osoby, które nie mają jeszcze dużego doświadczenia w grach, a chcą cieszyć się dobrej jakości rozrywką? Jakie słuchawki gamingowe wybrać? Przeczytaj najnowszy poradnik Servecom i wybierz najlepsze słuchawki do grania dla siebie!

Mysz komputerowa do pracy — jaką wybrać? 26.10.2020

Na jakie elementy zwrócić uwagę podczas zakupu myszki? Przeczytaj najnowszy poradnik Servecom!

Informacja odnośnie godzin otwarcia sklepu w stanie zagrożenia epidemicznego 24.10.2020

Informujemy, że sklep stacjonarny będzie otwarty dla naszych Klientów od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17. W sobotę 9-13.

Wybieramy kamerkę internetową — sprawdź, na co zwrócić uwagę przed zakupem! 30.09.2020

Jeżeli jesteś bardziej wymagającym użytkownikiem, wiesz, że zintegrowane technologie nie są wystarczające, aby cieszyć się płynnym nagrywaniem o dobrej jakości. Rozwiązaniem tego problemu będzie kamera internetowa. Jednak jaką kamerkę kupić? Odpowiedź na to istotne pytanie znajdziesz w naszym najnowszym poradniku. Z artykułu Servecom dowiesz się, na co zwrócić uwagę podczas zakupu kamerki internetowej!

Poradnik zakupowy Servecom – drukarka laserowa czy atramentowa? 22.09.2020

Doradzimy, która drukarka znajdzie zastosowanie w domu oraz odpowiemy na fundamentalne pytanie: lepsza atramentówka, czy drukarka laserowa?

Przejdź do archiwum

Servecom.pl

Sklep

Mikołaja Kopernika 2

42-217 Częstochowa

esklep@servecom.pl

Telefon: +48 34 390 66 98