Sklep komputerowy SERVECOM.pl – sprzęt nowy i poleasingowy

Odzyskiwanie danych

Sformatowałeś dysk? Nie możesz odczytać danych z płyty cd/dvd lub dyskietki? Skasowane zdjęcia z aparatu? Odzyskamy Twoje dane!


Odzyskujemy dane z dysków twardych, dyskietek, płyt cd/dvd, kluczy USB (pendrive), kart pamięci aparatów fotograficznych i innych.

Diagnoza wstępna gratis! W zakres diagnozy wchodzi wstępne określenie rodzaju uszkodzenia oraz możliwości odzyskania utraconych danych. Dokładna wycena płatna ustalana z serwisem.

 

Utrata danych - co robić? Poniżej krótki poradnik jak ustrzec się przed utratą danych i co robić gdy dojdzie do utraty.


Oczywiście najlepszą metodą zabezpieczenia przed utratą danych jest regularny backup danych, jednak większość użytkowników nie wykonuje w ogóle tej czynności. Backup powinien być wykonany na innym dysku lub nośniku.

Oferujemy rozwiązania umożliwiające automatyzację wykonywania kopii bezpieczeństwa danych, programów księgowych - baz SQL. Zapytaj o ofertę dla Ciebie! Ochroń swoje dane już dziś.


UWAGA! Nigdy nie wykonuj kopii zapasowej danych na tym samym dysku (nawet na innej partycji) - najbezpieczniej wykonywać kopie na innym dysku, płytach CD/DVD lub pamięciach flash. W przypadku uszkodzenia danych mniej istotnych można spróbować odzyskać je samemu, w przypadku utraty cennych danych lepiej zostawić odzyskanie specjalistom. Polecamy darmowy program PC Inspektor File Recovery - uwaga czytaj dokładnie instrukcję! Jeżeli dane zostały utracone, nie należy już na danym dysku pracować, aby nie doszło do nadpisania danych, dysk należy natychmiast wyjąć z komputera. Jeżeli pracujemy dalej na takim dysku odzyskanie danych nadal jest możliwe, ale dane mogą być niekompletne, a usługa bardziej kosztowna! Ta sama zasada dotyczy dyskietek i płyt - nie należy próbować wielokrotnie odczytać uszkodzonej płyty lub dyskietki - w ten sposób zmniejszamy szansę na odzyskanie naszych danych! Jeżeli podejrzewasz uszkodzenie dysku - sprawdź wyniki testu SMART np. programem SpeedTest. Test ten wskaże stan dysku i z dużym prawdopodobieństwem przestrzega przed awarią. Jeżeli nie wiesz jak to zrobić przyjdź do naszego serwisu - przetestujemy Twój dysk bez żadnych opłat.

Sklep komputerowy SERVECOM.pl oferuje sprzęt IT poleasingowy i nowy: laptopy, komputery PC, monitory, tablety, smartfony, drukarki, serwery. Od tanich urządzeń do domu, biura, czy małej firmy, po zaawansowane rozwiązania dla przedsiębiorstw wraz z pełną obsługą informatyczną. Jesteśmy bezpośrednim importerem używanych laptopów i komputerów z firm leasingowych. W naszym magazynie stale dostępnych jest kilkadziesiąt modeli urządzeń z biznesowych serii takich jak Lenovo ThinkPad, Dell Latitude, HP Probook / Elitebook, Apple Macbook. Posiadamy własny serwis – naprawa komputerów, laptopów, tabletów, smartfonów i sprzętu elektronicznego, włącznie z naprawą płyt głównych, BGA, wymianą kart graficznych w laptopach, wymianą wyświetlaczy i ekranów dotykowych w tabletach i smartfonach. W ramach kompleksowej obsługi informatycznej dla firm świadczymy obsługę serwisową, wsparcie techniczne i konsulting IT. Ponadto oferujemy oprogramowanie sprzedażowo-magazynowe Asseco Wapro oraz kasy fiskalne Posnet, monitoring wizyjny CCTV, systemy alarmowe, centrale telefoniczne, sieci komputerowe z gwarancją do 25 lat. Nasz sklep stacjonarny i siedziba firmy znajduje się na ul. Kopernika 2 w Częstochowie, natomiast usługi informatyczne świadczymy na terenie województwa śląskiego i całego kraju.

Servecom.pl

Sklep

Mikołaja Kopernika 2

42-217 Częstochowa

esklep@servecom.pl

Telefon: +48 34 390 66 98