Sklep komputerowy SERVECOM.pl – sprzęt nowy i poleasingowy

Infolinia:
34 390 66 98
801 999 099

0% VAT Dla Szkół

Oferujemy sprzęt komputerowy nowy i używany poleasingowy dla szkół i innych placówek oświatowych. Istnieje możliwość skorzystania z zerowej stawki VAT, chętnie pomożemy w doborze sprzętu, przygotujemy indywidualną ofertę po rozpoznaniu zapotrzebowania, doradzimy i odpowiemy na wszystkie pytania.

 

Potrzebną dokumentacją będzie zamówienie potwierdzone przez Organ Prowadzący placówkę oświatową. Jeżeli są Państwo zainteresowani zakupem prosimy o kontakt prześlemy odpowiedni wzór zamówienia. Istnieje możliwość zakupienia legalnego oprogramowania w tańszych cenach dla Szkół – systemów operacyjnych Microsoft Windows oraz pakietu biurowego Microsoft Office.

 

Kto może kupować sprzęt objęty stawką VAT 0%?

Zgodnie z zasadami ustawy o VAT, dostawa sprzętu komputerowego na rzecz placówek oświatowych opodatkowana jest stawką 0%, przy czym za placówkę oświatową uważane są:

- szkoły i przedszkola publiczne i niepubliczne;

- szkoły wyższe;

- placówki opiekuńczo-wychowawcze;

- organizacje humanitarne, charytatywne lub edukacyjne w celu dalszego nieodpłatnego przekazania placówkom oświatowym.

 


Jaki sprzęt można zakupić ze stawką VAT 0%?

jednostki centralne komputerów, serwery, zestawy komputerów stacjonarnych

drukarki, skanery, monitory

urządzenia komputerowe do pism Braille`a (dla osób niewidomych i niedowidzących)

switche, routery, modemy

 Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?

Opieka IT

Oferujemy opiekę nad pracownią komputerową oraz siecią komputerową. Bieżące naprawy komputerów i urządzeń peryferyjnych, instalacja i rozwiązywanie problemów.

Nasi Klienci - referencje

Nasza firma wykonała m.in. sieci komputerowe w ramach projektu pilotażowego „CYFROWA SZKOŁA” na terenie Częstochowy a także wiele dostaw sprzętu do Szkół na terenie całej Polski.

Monitoring

Chcesz podnieść bezpieczeństwo swojej placówki? Zapytaj także o monitoring w Twojej szkole! Koszty usługi i sprzętu są o wiele niższe niż jeszcze kilka lat temu.


 

Jeżeli są Państwo zainteresowani podjęciem stałej współpracy w zakresie usług informatycznych lub instalacyjnych i mają Państwo zapytania dotyczące oferty prosimy o kontakt:


Przemysław Jarek 
przemyslaw.jarek@servecom.pl  
tel.535 866 855


Andrzej Knop 
andrzej.knop@servecom.pl 
tel. 664 825 203

 


Infolinia - 34 390 66 98

sprzedaz@servecom.pl
552467.png
Jesteśmy bezpośrednim importerem biznesowego sprzętu poleasingowego. W naszej ofercie znajdą...
552469.png
Outsourcing IT     Dlaczego outsourcing? obniżenie kosztów zatrudnienia informatyka na stały...
552468.png
Serwis komputerowy Częstochowa Servecom.pl oferuje Państwu naprawy: komputerów PC oraz...

Nasi partnerzy

Sklep komputerowy SERVECOM.pl oferuje sprzęt IT poleasingowy i nowy: laptopy, komputery PC, monitory, tablety, smartfony, drukarki, serwery. Od tanich urządzeń do domu, biura, czy małej firmy, po zaawansowane rozwiązania dla przedsiębiorstw wraz z pełną obsługą informatyczną. Jesteśmy bezpośrednim importerem używanych laptopów i komputerów z firm leasingowych. W naszym magazynie stale dostępnych jest kilkadziesiąt modeli urządzeń z biznesowych serii takich jak Lenovo ThinkPad, Dell Latitude, HP Probook / Elitebook, Apple Macbook. Posiadamy własny serwis – naprawa komputerów, laptopów, tabletów, smartfonów i sprzętu elektronicznego, włącznie z naprawą płyt głównych, BGA, wymianą kart graficznych w laptopach, wymianą wyświetlaczy i ekranów dotykowych w tabletach i smartfonach. W ramach kompleksowej obsługi informatycznej dla firm świadczymy obsługę serwisową, wsparcie techniczne i konsulting IT. Ponadto oferujemy oprogramowanie sprzedażowo-magazynowe Asseco Wapro oraz kasy fiskalne Posnet, monitoring wizyjny CCTV, systemy alarmowe, centrale telefoniczne, sieci komputerowe z gwarancją do 25 lat. Nasz sklep stacjonarny i siedziba firmy znajduje się na ul. Kopernika 2 w Częstochowie, natomiast usługi informatyczne świadczymy na terenie województwa śląskiego i całego kraju.