Kariera

Chcesz dołączyć do naszego zespołu?

SERVECOM.PL - firma specjalizująca się od ponad 17 lat w sprzedaży w branży IT
m. in. poleasingowego sprzętu biznesowego. Świadczymy także usługi informatyczne (serwis komputerów, opieka informatyczna firm,
instalacja monitoringu, systemy serwerowe, sieci komputerowe).
Od kilku lat zajmujemy się również programami rozwijania szkolnej infrastruktury i dostarczamy do szkół sprzęt oraz szkolimy pracowników z obsługi m.in. druku 3D i robotyki w ramach programów Aktywna Tablica i Laboratoria Przyszłości.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy osób, które chętnie dołączą do naszego zespołu. Nie ważne czy szukasz pracy stałej czy dorywczej, a może stażu lub praktyk. Skontaktuj się z nami!

Oferty pracy

Administrator - serwisant zasobów IT
Nasze oczekiwania:
  • bardzo dobra znajomość sprzętu komputerowego i branży IT
  • umiejętność budowania i utrzymywania relacji z klientami biznesowymi
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • samodzielność oraz umiejętność organizowania pracy własnej i ustalania priorytetów
  • punktualność i odpowiedzialność
  • wysoka motywacja do działania i zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • biegła znajomość systemów operacyjnych Microsoft Windows, mile widziana podstawowa znajomość systemów Linux
  • co najmniej podstawowa znajomość działania i administracji systemem Microsoft Windows Server i pracy w domenie oraz Active Directory
  • podstawowe umiejętności w zakresie serwisowania sprzętu komputerowego
  • znajomość przynajmniej jednego systemu wirtualizacji np. HyperV, Citrix, Proxmox
  • znajomość przynajmniej dwóch rozwiązań wymienionych producentów: Synology, Mikrotik, Ubiquiti, ESET, QNAP, Platan, system ERP (Wapro/Subiekt/Optima), Posnet lub inne rozwiązania IT dedykowane dla klientów b2b - proszę wskazać w CV
  • podstawowa znajomość systemów bazodanowych opartych na SQL
  • co najmniej podstawowa wiedza z zakresu budowy i zasad działania sieci strukturalnych i zarządzania zasobami sieciowymi
  • mile widziana podstawowa wiedza z zakresu systemów alarmowych i monitoringu wizyjnego
Twój zakres obowiązków:
  • bieżąca obsługa stałych klientów biznesowych w zakresie administrowania zasobami IT (infrastruktura, urządzenia sieciowe, serwery, oprogramowanie systemowe i antywirusowe, wsparcie użytkowników)
  • kolejkowanie i realizacja bieżących zgłoszeń
  • ofertowanie nowych zleceń od klientów
  • dbanie o bezpieczeństwo zasobów IT poprzez odpowiednie konfiguracje zabezpieczeń i bieżących aktualizacji systemów IT, w tym zapobieganie utracie danych poprzez systemy kopii bezpieczeństwa i ich nadzór
  • współpraca z zespołem w dziale serwisu oraz podwykonawcami i zewnętrznymi serwisami
Oferujemy:
  • możliwość podjęcia współpracy w ramach kontraktu B2B lub w formie etatu na podstawie umowy o pracę - podstawowe wynagrodzenie jest uzależnione od rodzaju współpracy i posiadanego doświadczenia oraz kwalifikacji od 4500 - 8000 zł netto + miesięczna premia za wykonanie zakładanych celów
  • warunki do rozwoju własnych kompetencji i wdrażania nowych pomysłów
  • dofinansowanie szkoleń i kursów merytorycznych
  • praca w zespole, jednak na samodzielnym i odpowiedzialnym stanowisku
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • do dyspozycji samochód służbowy, laptop, telefon

Istnieje możliwość ubiegania się o stanowisko Managera Serwisu w przypadku posiadania odpowiedniego doświadczenia i kwalifikacji.

Pracownik serwisu - magazynier
  • umiejętność pracy w zespole
  • dobra sprawność fizyczna
  • prawo jazdy kat. B (opcjonalnie)
  • samodzielność, dobra organizacja pracy, zaangażowanie
  • doświadczenie w pracy na stanowisku serwisanta laptopów / komputerów (mile widziane)
  • wykształcenie techniczne / logistyczne / informatyczne (mile widziane)
  • doświadczenie w pracy na magazynie (mile widziane)
  • chęć do rozwijania umiejętności związanych z serwisowaniem sprzętu komputerowego
  • przyjmowanie dostaw i przygotowywanie towaru do wysyłek dla klientów
  • instalacja sprzętu, systemów operacyjnych i oprogramowania komputerowego
  • diagnozowanie usterek sprzętu
  • umiejętność analizowania i rozwiązywania prostych problemów technicznych
  • zdolność samodzielnego demontażu i montażu części w laptopach i komputerach
Oferujemy:
  • pogłębianie swojej wiedzy z zakresu sprzętu IT
  • możliwość rozwoju osobistego i wdrażania własnych pomysłów
  • przyjazną atmosferę w młodym energicznym zespole
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • pracę od poniedziałku do piątku
  • samodzielność w działaniu
Doradca Klienta
  • minimum dwuletnie doświadczenie w sprzedaży usług / produktów
  • umiejętność budowania relacji z klientami biznesowymi
  • wysoka motywacja do działania
  • samodyscyplina i umiejętność organizowania czasu pracy
  • doświadczenie w sprzedaży produktów z branży IT
  • znajomość branży komputerowej i sprzętu IT
  • wykształcenie wyższe będzie dodatkowym atutem
  • pozyskiwanie i nawiązywanie kontaktów z klientami
  • aktywna sprzedaż produktów i usług
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • negocjacje i udział w finalizowaniu kontraktów z klientami
  • współorganizowanie akcji marketingowych
  • aktywny telemarketing i kontakt z klientami
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • rozwój kompetencji
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i zaangażowania
  • system premii powiązany z wynikami
  • szkolenia merytoryczne
  • pracę w przyjaznym zespole
  • pakiet medyczny
  • pracę w siedzibie firmy – centrum Częstochowy
  • pracę w pełnym wymiarze godzin

Kontakt w sprawie pracy lub stażu:

W celu aplikowania na stanowisko prosimy o przesłanie CV z nazwą stanowiska w temacie wiadomości. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi jedynie na wybrane kandydatury.
Prosimy o zawarcie w aplikacji klauzuli dot. przetwarzania danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacji: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Servecom.pl

Sklep

Mikołaja Kopernika 2

42-217 Częstochowa

esklep@servecom.pl

Telefon: +48 34 390 66 98