Klawiatura HP Pavilion Gaming 550

Brak produktu w magazynie
99,00 PLN
najniższa cena z 30 dni:
119,00 PLN
Cena online
Cena online obowiązuje wyłącznie przy złożeniu zamówienia w sklepie internetowym. Cena w sklepie stacjonarnym może różnić się od ceny online.

OPIS/SPECYFIKACJA

Antypoślizgowe nóżki Tak
Typ podświetlenia LED RGB
Zastosowanie Gaming
Podświetlenie LED Tak
Sposób łączności Przewodowy
Anti-ghosting Tak
Połączenie USB Tak
Dołączona myszka Nie
Klawiatura numeryczna Tak
Długość przewodu zasilającego 1.8
Rodzaj klawiatury Standard
Kolor Czarny

Graj i zwyciężaj z klawiaturą HP Pavilion Gaming 550

O zwycięstwie decydują nie tylko umiejętności, ale także odpowiedni sprzęt. Zapewnij sobie właściwe zaplecze technologiczne i wybierz gamingową klawiaturę HP Pavilion Gaming 550. Wytrzymała konstrukcja i szybkie czasy reakcji tworzą idealne narzędzie do wielogodzinnych sesji z ulubioną grą. Postaw na HP Pavilion Gaming 550 i przechyl szalę zwycięstwa na swoją stronę.

 

Czerwone przełączniki mechaniczne

Zmaksymalizuj swój potencjał dzięki klawiaturze mechanicznej, zaprojektowanej z myślą o szybkości przy każdym naciśnięciu. Wyposażona w czerwone przełączniki gwarantuje, że każde wciśnięcie klawisza zapewnia błyskawiczną reakcję, przenosząc pracę i rozgrywkę na wyższy poziom.

Czerwone przełączniki mechaniczne nie tylko umożliwiają lekkie naciskanie, ale pozwalają podjąć szybkie działanie w ciszy.

 

 

Doskonały wygląd i jeszcze lepsze działanie

Podświetlenie LED RGB nie tylko zapobiega naciskaniu niewłaściwych klawiszy, lecz ma także funkcję klawiszy pływających. Ponadto, dzięki licznym opcjom kolorystycznym do wyboru, Twoje efekty świetlne staną się jeszcze bardziej wyjątkowe.

 

RATY/LEASING

Zakupy na raty

Oferujemy sprzedaż ratalną poprzez bank Santander. Poniżej symulator ratalny - należy wpisać cenę wybranego w naszym sklepie towaru oraz wybrać ilość rat i ewentualną wpłatę własną. W przypadku chęci zakupu ratalnego prosimy o kontakt, zarezerwujemy wybrany towar i prześlemy na Twój adres e-mail link do strony, na której będą Państwo mogli złożyć wniosek o kredyt.

oblicz raty

Leasing sprzętu IT

Dla FIRM oferujemy możliwość zakupu towarów dostępnych w naszej ofercie w formie leasingu poprzez Leasing PLUS. Minimum formalności dla firm!

leasing plus

 

Piotr

Doradca Klienta

tel. 531 066 008

sprzedaz@servecom.pl

OPINIE

Dodaj opinię

Brak opinii dla tego produktu.

 

Servecom.pl

Sklep

Mikołaja Kopernika 2

42-217 Częstochowa

esklep@servecom.pl

Telefon: +48 34 390 66 98