Sklep komputerowy SERVECOM.pl – sprzęt nowy i poleasingowy

Infolinia:
34 390 66 98
732 685 244

Poradnik zakupowy: Wybieramy komputer do grania!

Poradnik zakupowy: Wybieramy komputer do grania!

 

Idealny komputer, to dla wielu taki, który szybko uruchamia wiele aplikacji i pomimo przeładowanego dysku, sprawnie funkcjonuje. W przypadku sprzętu gamingowego obowiązują kompletnie inne zasady.

 

Najnowsze gry komputerowe to spore wyzwanie dla elektroniki. Warto zadbać o dobrej jakości komputer, szczególnie, jeżeli zależy nam na rozrywce na najwyższym poziomie. Obecnie, większość gier można już uruchomić na sprzętach ze średniej półki — co prawda najczęściej odbija się to na płynności rozgrywki oraz na odwzorowaniu detali, jednak taki sprzęt umożliwiają nam już testowanie najnowszych tytułów. Przeczytaj więcej na naszym >>blogu<<


W naszej ofercie znajdą Państwo pełną gamę sprzętu IT od...
Outsourcing IT     Dlaczego outsourcing? obniżenie kosztów zatrudnienia informatyka na stały...
Serwis komputerowy Częstochowa Servecom.pl oferuje Państwu naprawy: komputerów PC oraz...

Nasi partnerzy

Sklep komputerowy SERVECOM.pl oferuje sprzęt IT poleasingowy i nowy: laptopy, komputery PC, monitory, tablety, smartfony, drukarki, serwery. Od tanich urządzeń do domu, biura, czy małej firmy, po zaawansowane rozwiązania dla przedsiębiorstw wraz z pełną obsługą informatyczną. Jesteśmy bezpośrednim importerem używanych laptopów i komputerów z firm leasingowych. W naszym magazynie stale dostępnych jest kilkadziesiąt modeli urządzeń z biznesowych serii takich jak Lenovo ThinkPad, Dell Latitude, HP Probook / Elitebook, Apple Macbook. Posiadamy własny serwis – naprawa komputerów, laptopów, tabletów, smartfonów i sprzętu elektronicznego, włącznie z naprawą płyt głównych, BGA, wymianą kart graficznych w laptopach, wymianą wyświetlaczy i ekranów dotykowych w tabletach i smartfonach. W ramach kompleksowej obsługi informatycznej dla firm świadczymy obsługę serwisową, wsparcie techniczne i konsulting IT. Ponadto oferujemy oprogramowanie sprzedażowo-magazynowe Asseco Wapro oraz kasy fiskalne Posnet, monitoring wizyjny CCTV, systemy alarmowe, centrale telefoniczne, sieci komputerowe z gwarancją do 25 lat. Nasz sklep stacjonarny i siedziba firmy znajduje się na ul. Kopernika 2 w Częstochowie, natomiast usługi informatyczne świadczymy na terenie województwa śląskiego i całego kraju.

Servecom.pl

Sklep

Mikołaja Kopernika 2

42-217 Częstochowa

esklep@servecom.pl

Telefon: +48 34 390 66 98