Sklep komputerowy SERVECOM.pl – sprzęt nowy i poleasingowy

Infolinia:
34 390 66 98
732 685 244

Informacja odnośnie godzin otwarcia sklepu w stanie zagrożenia epidemicznego

Informujemy, że sklep stacjonarny będzie otwarty dla naszych Klientów od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17. W sobotę 9-13. Jednocześnie zachęcamy do korzystania z zakupów online, wszystkie zamówienia są realizowane na bieżąco.

W związku ze stanem zagrożenia epidemicznego zarząd SERVECOM.pl w trosce o bezpieczeństwo naszych Klientów oraz pracowników wprowadza procedury mające na celu zmniejszenie ryzyka możliwości rozprzestrzeniania się wirusa COVID-19.

Prosimy osoby przejawiające objawy grypopodobne o pozostanie w domu i korzystanie z zakupów online oraz kontakt telefoniczny lub mailowy.

  • Unikajmy uścisków dłoni oraz bliskiego kontaktu
  • Zachowajmy bezpieczną odległość 1,5m
  • Pamiętajmy o dezynfekcji i częstym myciu rąk pzez min. 20 sekund
  • Przy stanowisku obsługi może znajdować się jedna osoba
  • Podczas kaszlu lub kichania pamiętajmy o zakrywaniu ust i nosa

Będziemy na bieżąco informować o wszelkich zmianach godzin pracy na naszej stronie internetowej oraz Facebook-u.

W naszej ofercie znajdą Państwo pełną gamę sprzętu IT od...
Outsourcing IT     Dlaczego outsourcing? obniżenie kosztów zatrudnienia informatyka na stały...
Serwis komputerowy Częstochowa Servecom.pl oferuje Państwu naprawy: komputerów PC oraz...

Nasi partnerzy

Sklep komputerowy SERVECOM.pl oferuje sprzęt IT poleasingowy i nowy: laptopy, komputery PC, monitory, tablety, smartfony, drukarki, serwery. Od tanich urządzeń do domu, biura, czy małej firmy, po zaawansowane rozwiązania dla przedsiębiorstw wraz z pełną obsługą informatyczną. Jesteśmy bezpośrednim importerem używanych laptopów i komputerów z firm leasingowych. W naszym magazynie stale dostępnych jest kilkadziesiąt modeli urządzeń z biznesowych serii takich jak Lenovo ThinkPad, Dell Latitude, HP Probook / Elitebook, Apple Macbook. Posiadamy własny serwis – naprawa komputerów, laptopów, tabletów, smartfonów i sprzętu elektronicznego, włącznie z naprawą płyt głównych, BGA, wymianą kart graficznych w laptopach, wymianą wyświetlaczy i ekranów dotykowych w tabletach i smartfonach. W ramach kompleksowej obsługi informatycznej dla firm świadczymy obsługę serwisową, wsparcie techniczne i konsulting IT. Ponadto oferujemy oprogramowanie sprzedażowo-magazynowe Asseco Wapro oraz kasy fiskalne Posnet, monitoring wizyjny CCTV, systemy alarmowe, centrale telefoniczne, sieci komputerowe z gwarancją do 25 lat. Nasz sklep stacjonarny i siedziba firmy znajduje się na ul. Kopernika 2 w Częstochowie, natomiast usługi informatyczne świadczymy na terenie województwa śląskiego i całego kraju.

Servecom.pl

Sklep

Mikołaja Kopernika 2

42-217 Częstochowa

esklep@servecom.pl

Telefon: +48 34 390 66 98