Sklep komputerowy SERVECOM.pl – sprzęt nowy i poleasingowy
Infolinia:
34 390 66 98
732 685 244

O nas

Sklep komputerowy Servecom - dlaczego z nami?

Servecom.pl działa na rynku IT od ponad 15 lat. W tym czasie dostarczyliśmy do naszych Klientów tysiące laptopów, komputerów i innych urządzeń oraz posiadamy liczne grono stałych Partnerów którym pomagamy w obsłudze informatycznej. Naszym celem pozostaje utrzymanie najwyższej jakość obsługi i poszerzanie wiedzy w zakresie pomocy w wyborze i wdrażaniu najlepszych rozwiązań informatycznych na rynku odpowiadającym aktualnym potrzebom. Dzięki temu zyskaliśmy uznaną markę i zaufanie o czym świadczą liczne referencje i pozytywne opinie.

Specjalizujemy się m.in. w dostarczaniu poleasingowego sprzętu biznesowego, jesteśmy bezpośrednim importerem z firm leasingowych dzięki temu możemy zaproponować Państwu korzystne ceny i najwyższą jakość.


Kompleksowa obsługa informatyczno-serwisowa dla FIRM


Oferujemy możliwość podpisania umowy na outsourcing IT lub zamówienia jednorazowej usługi bez konieczności wiązania się jakąkolwiek umową. W przypadku stałej współpracy oferujemy Państwu: niższe ceny na usługi oraz rabaty na sprzęt, dogodne terminy płatności, a także pierwszeństwo w zamawianiu serwisanta. Jeżeli zaistnieje konieczność zabrania sprzętu do serwisu, stałym klientom na czas naprawy oddajemy do dyspozycji sprzęt zastępczy.atuty
powierzenia
obsługi
informatycznej:

obniżenie kosztów zatrudnienia informatyka na stały etat

awarią zajmie się specjalista, nie jest to jedna osoba "od wszystkiego"

możliwość zakupu sprzętu komputerowego, podzespołów i części po preferencyjnych cenach

polityka bezpieczeństwa, dbałość o poufność danych;

szybki czas reakcji od zgłoszenia awarii (z reguły do 4h w dni robocze)

doradztwo dotyczące innowacyjnych rozwiązań oraz optymalizacji rozwiązań informatycznych

bezcenny spokój i możliwość zajęcia się swoim biznesem


Zobacz naszą ofertę na outsourcing IT

Jeżeli są Państwo zainteresowani podjęciem stałej współpracy w zakresie usług informatycznych lub instalacyjnych i mają Państwo zapytania dotyczące oferty prosimy o kontakt:

 

Przemek

tel. 535 866 855

przemyslaw.jarek@servecom.pl 

Andrzej

tel. 664 825 203

andrzej.knop@servecom.pl

Jesteśmy autoryzowanym partnerem:
BKT Elektronik
Jednego z największych w Polsce producentów rozwiązań sieciowych, jesteśmy certyfikowanym instalatorem systemów sieciowych i oferujemy naszym Klientom kompleksowe rozwiązania w zakresie sieci strukturalnych z certyfikatem i gwarancją 25 lat.
PLATAN
Polskiego producenta central telefonicznych oferujemy najnowsze rozwiązanie w zakresie central w technologii VOIP.
POSNET
U nas zawsze bezpłatna fiskalizacja oraz pomoc techniczna oraz w zakresie dokumentacji.
WAPRO ERP
Oprogramowanie sprzedażowo-magazynowe i kadrowo-księgowe jednego z największych producentów zawsze aktualne i zgodne z najnowszymi przepisanymi. Proponujemy pełne wdrożenie ze szkoleniem i pomocą techniczną.
G DATA
Pełne zabezpieczenie komputera przed złośliwym oprogramowaniem
FIBARO
Kompleksowe rozwiązanie ułatwiające życie w domu i biurze. Sterowanie roletami, oświetleniem, zabezpieczenie przed zalaniem, pożarem i wiele innych możliwości które daje system. W naszym salonie można obejrzeć na żywo jak działa system.
WORTMANN
Niemieckiego producenta komputerów, laptopów, serwerów marki TERRA – sprzęt cechuje bardzo wysoka jakość, możliwość wyboru dowolnej konfiguracji, gwarancja on-site do 5 lat z czasem reakcji do 24h oraz konkurencyjna cena.

Wspieramy:

Wspieramy lokalne kluby sportowe, mamy przyjemność być oficjalnym Partnerem Rakowa Częstochowa. Klub awansował do Ekstraklasy, mamy nadzieję na dalsze sukcesy przy wsparciu lokalnych firm.

Jesteśmy także na liście sympatyków Skry Częstochowa. W ramach współpracy dostarczamy również sprzęt do Klubu.

Jako zapaleni kibice siatkówki sponsorujemy zespół w lokalnej lidze amatorskiej siatkówki, z sukcesami w sezonie 2016/2017 jako beniaminek 1 ligi nasza drużyna po zaciętej walce o 3 miejsce z drużyną WKRĘT-MET ostatecznie zajęła 4 miejsce.


W naszej ofercie znajdą Państwo pełną gamę sprzętu IT od...
Outsourcing IT     Dlaczego outsourcing? obniżenie kosztów zatrudnienia informatyka na stały...
Serwis komputerowy Częstochowa Servecom.pl oferuje Państwu naprawy: komputerów PC oraz...
Nasi partnerzy
Sklep komputerowy SERVECOM.pl oferuje sprzęt IT poleasingowy i nowy: laptopy, komputery PC, monitory, tablety, smartfony, drukarki, serwery. Od tanich urządzeń do domu, biura, czy małej firmy, po zaawansowane rozwiązania dla przedsiębiorstw wraz z pełną obsługą informatyczną. Jesteśmy bezpośrednim importerem używanych laptopów i komputerów z firm leasingowych. W naszym magazynie stale dostępnych jest kilkadziesiąt modeli urządzeń z biznesowych serii takich jak Lenovo ThinkPad, Dell Latitude, HP Probook / Elitebook, Apple Macbook. Posiadamy własny serwis – naprawa komputerów, laptopów, tabletów, smartfonów i sprzętu elektronicznego, włącznie z naprawą płyt głównych, BGA, wymianą kart graficznych w laptopach, wymianą wyświetlaczy i ekranów dotykowych w tabletach i smartfonach. W ramach kompleksowej obsługi informatycznej dla firm świadczymy obsługę serwisową, wsparcie techniczne i konsulting IT. Ponadto oferujemy oprogramowanie sprzedażowo-magazynowe Asseco Wapro oraz kasy fiskalne Posnet, monitoring wizyjny CCTV, systemy alarmowe, centrale telefoniczne, sieci komputerowe z gwarancją do 25 lat. Nasz sklep stacjonarny i siedziba firmy znajduje się na ul. Kopernika 2 w Częstochowie, natomiast usługi informatyczne świadczymy na terenie województwa śląskiego i całego kraju.

Servecom.pl

Sklep

Mikołaja Kopernika 2

42-217 Częstochowa

esklep@servecom.pl

Telefon: +48 34 390 66 98