Sklep komputerowy SERVECOM.pl – sprzęt nowy i poleasingowy

Infolinia:
34 390 66 98
732 685 244

O nas

Sklep komputerowy Servecom - dlaczego z nami?

Servecom.pl działa na rynku IT od ponad 13 lat. W tym czasie dostarczyliśmy do naszych Klientów tysiące laptopów, komputerów i innych urządzeń oraz posiadamy liczne grono stałych Partnerów którym pomagamy w obsłudze informatycznej. Naszym celem pozostaje utrzymanie najwyższej jakość obsługi i poszerzanie wiedzy w zakresie pomocy w wyborze i wdrażaniu najlepszych rozwiązań informatycznych na rynku odpowiadającym aktualnym potrzebom. Dzięki temu zyskaliśmy uznaną markę i zaufanie o czym świadczą liczne referencje i pozytywne opinie.

Specjalizujemy się m.in. w dostarczaniu poleasingowego sprzętu biznesowego, jesteśmy bezpośrednim importerem z firm leasingowych dzięki temu możemy zaproponować Państwu korzystne ceny i najwyższą jakość.


Kompleksowa obsługa informatyczno-serwisowa dla FIRM


Oferujemy możliwość podpisania umowy na outsourcing IT lub zamówienia jednorazowej usługi bez konieczności wiązania się jakąkolwiek umową. W przypadku stałej współpracy oferujemy Państwu: niższe ceny na usługi oraz rabaty na sprzęt, dogodne terminy płatności, a także pierwszeństwo w zamawianiu serwisanta. Jeżeli zaistnieje konieczność zabrania sprzętu do serwisu, stałym klientom na czas naprawy oddajemy do dyspozycji sprzęt zastępczy.



atuty
powierzenia
obsługi
informatycznej:

obniżenie kosztów zatrudnienia informatyka na stały etat

awarią zajmie się specjalista, nie jest to jedna osoba "od wszystkiego"

możliwość zakupu sprzętu komputerowego, podzespołów i części po preferencyjnych cenach

polityka bezpieczeństwa, dbałość o poufność danych;

szybki czas reakcji od zgłoszenia awarii (z reguły do 4h w dni robocze)

doradztwo dotyczące innowacyjnych rozwiązań oraz optymalizacji rozwiązań informatycznych

bezcenny spokój i możliwość zajęcia się swoim biznesem


Zobacz naszą ofertę na outsourcing IT

Jeżeli są Państwo zainteresowani podjęciem stałej współpracy w zakresie usług informatycznych lub instalacyjnych i mają Państwo zapytania dotyczące oferty prosimy o kontakt:


Przemysław Jarek
przemyslaw.jarek@servecom.pl
tel.535 866 855


Andrzej Knop
andrzej.knop@servecom.pl
tel. 664 825 203


Jesteśmy autoryzowanym partnerem:
BKT Elektronik
Jednego z największych w Polsce producentów rozwiązań sieciowych, jesteśmy certyfikowanym instalatorem systemów sieciowych i oferujemy naszym Klientom kompleksowe rozwiązania w zakresie sieci strukturalnych z certyfikatem i gwarancją 25 lat.
PLATAN
Polskiego producenta central telefonicznych oferujemy najnowsze rozwiązanie w zakresie central w technologii VOIP.
POSNET
U nas zawsze bezpłatna fiskalizacja oraz pomoc techniczna oraz w zakresie dokumentacji.
WAPRO ERP
Oprogramowanie sprzedażowo-magazynowe i kadrowo-księgowe jednego z największych producentów zawsze aktualne i zgodne z najnowszymi przepisanymi. Proponujemy pełne wdrożenie ze szkoleniem i pomocą techniczną.
G DATA
Pełne zabezpieczenie komputera przed złośliwym oprogramowaniem
FIBARO
Kompleksowe rozwiązanie ułatwiające życie w domu i biurze. Sterowanie roletami, oświetleniem, zabezpieczenie przed zalaniem, pożarem i wiele innych możliwości które daje system. W naszym salonie można obejrzeć na żywo jak działa system.
WORTMANN
Niemieckiego producenta komputerów, laptopów, serwerów marki TERRA – sprzęt cechuje bardzo wysoka jakość, możliwość wyboru dowolnej konfiguracji, gwarancja on-site do 5 lat z czasem reakcji do 24h oraz konkurencyjna cena.

Wspieramy:

Wspieramy lokalne kluby sportowe w ostatnim mamy przyjemność być oficjalnym Partnerem Rakowa Częstochowa. Klub awansował do 1 ligi a ambicje są wyższe mamy nadzieję na dalsze sukcesy przy wsparciu lokalnych firm.

Jesteśmy także na liście sympatyków Skry Częstochowa. W ramach współpracy dostarczamy również sprzęt do Klubu.

Jako zapaleni kibice siatkówki sponsorujemy zespół w lokalnej lidze amatorskiej siatkówki, z sukcesami w sezonie 2016/2017 jako beniaminek 1 ligi nasza drużyna po zaciętej walce o 3 miejsce z drużyną WKRĘT-MET ostatecznie zajęła 4 miejsce.


Zapraszamy na wirtualną wyciczkę po naszym salonie sprzedaży :

 

W naszej ofercie znajdą Państwo pełną gamę sprzętu IT od...
Outsourcing IT     Dlaczego outsourcing? obniżenie kosztów zatrudnienia informatyka na stały...
Serwis komputerowy Częstochowa Servecom.pl oferuje Państwu naprawy: komputerów PC oraz...
Nasi partnerzy
Sklep komputerowy SERVECOM.pl oferuje sprzęt IT poleasingowy i nowy: laptopy, komputery PC, monitory, tablety, smartfony, drukarki, serwery. Od tanich urządzeń do domu, biura, czy małej firmy, po zaawansowane rozwiązania dla przedsiębiorstw wraz z pełną obsługą informatyczną. Jesteśmy bezpośrednim importerem używanych laptopów i komputerów z firm leasingowych. W naszym magazynie stale dostępnych jest kilkadziesiąt modeli urządzeń z biznesowych serii takich jak Lenovo ThinkPad, Dell Latitude, HP Probook / Elitebook, Apple Macbook. Posiadamy własny serwis – naprawa komputerów, laptopów, tabletów, smartfonów i sprzętu elektronicznego, włącznie z naprawą płyt głównych, BGA, wymianą kart graficznych w laptopach, wymianą wyświetlaczy i ekranów dotykowych w tabletach i smartfonach. W ramach kompleksowej obsługi informatycznej dla firm świadczymy obsługę serwisową, wsparcie techniczne i konsulting IT. Ponadto oferujemy oprogramowanie sprzedażowo-magazynowe Asseco Wapro oraz kasy fiskalne Posnet, monitoring wizyjny CCTV, systemy alarmowe, centrale telefoniczne, sieci komputerowe z gwarancją do 25 lat. Nasz sklep stacjonarny i siedziba firmy znajduje się na ul. Kopernika 2 w Częstochowie, natomiast usługi informatyczne świadczymy na terenie województwa śląskiego i całego kraju.

Servecom.pl

Sklep

Mikołaja Kopernika 2

42-217 Częstochowa

esklep@servecom.pl

Telefon: +48 34 390 66 98