Zewnętrzna karta dzwiękowa Sound Blaster X1

Brak produktu w magazynie
309,00 PLN Cena online
Cena online obowiązuje wyłącznie przy złożeniu zamówienia w sklepie internetowym. Cena w sklepie stacjonarnym może różnić się od ceny online.

OPIS/SPECYFIKACJA

Złącza (karty dźwiękowe) 1x 3,5mm minijack Słuchawki
Akcesoria w zestawie Sound Blaster X1 USB typu C do typu C Skrócona instrukcja obsługi
Częstotliwość próbkowanie (liczba) 96
Interfejs USB
Kolor (wyliczeniowy) Czarny
Liczba kanałów audio 7.1
Obsługiwane systemy operacyjne Windows 11
Pozostałe parametry Procesor dźwięku X-Fi SmartComms Kit Sound Blaster Acoustic Engine Super X-Fi Rozdzielczość bitowa odtwarzania PCM 16-bit 44.1 48.0 96.0 kHz PCM 24-bit 44.1 48.0 96.0 kHz
Próbkowanie 24
Stosunek sygnału do szumu 115
Technologie SBX Pro Studio CrystalVoice Scout Mode Procesor dźwięku
Waga 15
Wymagania sprzętowe Windows Procesor Intel i3 lub odpowiadający mu procesor AMD Płyta główna Intel
AMD lub w 100% kompatybilna Windows 11
Windows 10 32/64 bit w wersji 1703 lub nowszy 4 GB RAM > 4 GB wolnego miejsca na dysku twardym Dostępny port USB-C Macintosh Macintosh z systemem MacOS w wersji 10.15 lub nowszej 4 GB RAM > 4 GB wolnego miejsca na dysku twardym Dostępny port USB-C PS4/PS5
Wymiary 9.7 x 175 x 67 mm Długość kabla USB C do USB C: 80 mm
Wzmacniacz słuchawkowy 600

Sound Blaster X1
Wysokiej rozdzielczości USB DAC ze Wzmacniaczem Słuchawkowym z Super X-Fi

Odkryj szczegóły, których nigdy wcześniej nie słyszałeś dzięki Sound Blaster X1.
Zaprojektowany specjalnie, aby zapewnić mocny i nieskazitelny dźwięk w słuchawkach, superkompaktowy Sound Blaster X1 natychmiast podnosi jakość dźwięku do odtwarzania w wysokiej rozdzielczości dzięki wbudowanemu przetwornikowi cyfrowo-analogowemu AKM 4377. W połączeniu z podwójnym wzmacniaczem operacyjnym Ti/Burr-Brown INA1620, Sound Blaster X1 wzmacnia i zapewnia wyraźny dźwięk, aby jeszcze bardziej poprawić wrażenia słuchowe. Mówiąc inaczej, Sound Blaster X1 działa jako pośrednik między urządzeniem a słuchawkami, zapewniając czystszy, głośniejszy i bardziej efektowny dźwięk wraz z holografią słuchawkową Super X-Fi.

Podłącz go bezpośrednio przez USB-C do komputera PC, Mac, konsol PlayStation lub Nintendo Switch, a poprawi dźwięk urządzenia przy niewielkim wysiłku. Jest również wyposażony w przyciski odtwarzania i wyciszania mikrofonu, a także zestaw SmartComms za pośrednictwem aplikacji Creative na komputerach PC i Mac, zapewniający bezproblemową komunikację online podczas spotkań i czatów w grze.

NIESKAZITELNY DŹWIĘK
Usłysz każdą warstwę, każdy szczegół i każdy niuans ulubionych multimediów. Sound Blaster X1 zawiera precyzyjny 32-bitowy przetwornik cyfrowo-analogowy AKM, znany w świecie audio ze swojej wyjątkowej wierności. Po połączeniu Sound Blaster X1 zapewnia wyjątkową wydajność dźwięku do 115 dB SNR przy rozdzielczości odtwarzania 24-bit / 96 kHz. Zapewnia nieskazitelną jakość dźwięku, wydobywając to, co najlepsze w słuchawkach i urządzeniu odtwarzającym.

WZMOCNIJ SWOJE WRAŻENIA
Wiemy, jak trudno jest znaleźć dobre słuchawki i gwarantujemy, że Sound Blaster X1 zapewni Twojej parze imponującą i potężną akustyką bez poświęcania czystości dźwięku. Sound Blaster X1 wykorzystuje najwyższej klasy podwójny wzmacniacz operacyjny Ti/Burr-Brown INA1620 ze zintegrowanymi parami rezystorów cienkowarstwowych i filtrowaniem EMI, aby zapewnić wysoką moc wyjściową przy wyjątkowo niskim poziomie zniekształceń i przesłuchów, zapewniając w ten sposób dźwięk o wysokiej wierności dla Twoich wrażeń słuchowych .

Sound Blaster X1 jest również zdolny do napędzania słuchawek o wysokiej impedancji do 600 , nawet tych klasy studyjnej. Ciesz się pełną specyfikacją swoich ulubionych słuchawek, gdziekolwiek jesteś, dzięki temu przenośnemu akcesorium audio. Jeśli w niewystarczającym stopniu wykorzystałeś swoje słuchawki, oto Twoja szansa, aby je zmaksymalizować.

WCIĄGAJĄCY DŹWIĘK SURROUND
Nic nie przebije dźwięku przestrzennego w kinie i właśnie tutaj pojawia się Sound Blaster X1. Chociaż nie możesz być w kinie przez całą dobę, Sound Blaster X1 z pewnością zabierze Cię w podróż, gdziekolwiek jesteś.

Dzięki opcjom pełnego zakresu strumieni audio 5.1 i 7.1 do wirtualizacji dźwięku przestrzennego, a także wielokrotnie nagradzanej holografii słuchawek Super X-Fi, ten przetwornik cyfrowo-analogowy USB pozwala bez wysiłku doświadczyć efektów dźwięku przestrzennego w słuchawkach zwłaszcza dialogi w filmach z naturalną i realistyczną sceną dźwiękową, która jest głęboko wciągająca i bardzo naturalna, podobnie jak w kinie, bez utraty wskazówek dźwiękowych i efektów z otoczenia.

BEZPROBLEMOWA KONFIGURACJA
Dzięki wygodnemu interfejsowi USB-C typu plug-and-play, Sound Blaster X1 łączy się bezpośrednio z komputerem PC, Mac lub konsolą do gier i nie wymaga instalacji sterowników do konfiguracji.

Wystarczy podłączyć Sound Blaster X1 do urządzenia i cieszyć się natychmiastowym zwiększeniem głośności i wyrazistości dowolnych multimediów z ulubionych aplikacji i odtwarzaczy muzycznych, w tym Netflix, Spotify, Apple Music, a nawet YouTube. W połączeniu z przenośną i lekką obudową, Sound Blaster X1 jest w zasadzie profesjonalnym systemem audio, który mieści się w kieszeni!

WYGODNE STEROWANIE
Uzyskaj łatwy dostęp do przydatnych funkcji, takich jak głośność, wyciszanie mikrofonu i sterowanie Super X-Fi w Sound Blaster X1 bez konieczności nawigowania po wielowarstwowych ustawieniach ekranowych. Przycisk wyciszania jest szczególnie przydatny, gdy podczas rozmowy używasz zestawu słuchawkowego!

WSZYSTKO MOŻNA SPERSONALIZOWAĆ
Aplikacja Creative zapewnia większą kontrolę nad tym, jak chcesz słuchać. Spersonalizuj dźwięk za pomocą ustawień korektora lub dostosuj pasmo korektora zgodnie z własnymi upodobaniami stwórz wrażenia słuchowe, które są naprawdę Twoje.

Możesz także uzyskać dostęp do obszernego pakietu ulepszeń audio, aby stworzyć odpowiedni nastrój do grania, oglądania filmów i nie tylko. Zanurz się w filmach z dzięki Surround za pośrednictwem modułu Acoustic Engine lub aktywuj tryb Scout aby wzmocnić złożone sygnały dźwiękowe podczas gry i uzyskać przewagę nad przeciwnikiem.

KOMUNIKUJ SIĘ MĄDRZEJ
Dzięki pakietowi inteligentnych funkcji komunikacyjnych w SmartComms Kit za pośrednictwem aplikacji Creative będziesz w stanie kontrolować poziom szumu w tle lub w słuchawkach od innych, a nawet automatycznie wyłączyć wyciszenie.

AUTOMATYCZNE WYCISZANIE I WYŁĄCZANIE WYCISZENIA
VoiceDetect kontroluje stan wyciszenia poprzez wykrywanie głosu podczas mowy. Mikrofon kamery internetowej zostaje wyciszony automatycznie po tym, jak przestajesz mówić, i włącza się natychmiast, gdy zaczynasz wypowiedź. Nie ma potrzeby włączania żadnych przycisków, czy to na mikrofonie czy w aplikacji. Dzięki temu wyglądasz profesjonalnie i jesteś dobrze przygotowany przez cały czas trwania spotkania, a tym samym możesz skupić się na tym, co masz do przekazania.

DWUKIERUNKOWE TŁUMIENIE HAŁASU
Funkcja NoiseClean-in wykrywa statyczne hałasy w tle pochodzące od innych użytkowników podczas połączenia głosowego i tłumi je, zachowując głos i mowę, dzięki czemu można je wyraźnie usłyszeć. Mówiąc prościej, funkcja NoiseClean-in usuwa szumy wykryte w dźwięku przychodzącym, dzięki czemu głosy użytkowników są lepiej słyszalne.

Funkcja NoiseClean-out robi to samo, ale w odniesieniu do własnych dźwięków tła. Teraz już nikogo nie trzeba prosić o wyciszenie głosu.

RATY/LEASING

Zakupy na raty

Oferujemy sprzedaż ratalną poprzez bank Santander. Poniżej symulator ratalny - należy wpisać cenę wybranego w naszym sklepie towaru oraz wybrać ilość rat i ewentualną wpłatę własną. W przypadku chęci zakupu ratalnego prosimy o kontakt, zarezerwujemy wybrany towar i prześlemy na Twój adres e-mail link do strony, na której będą Państwo mogli złożyć wniosek o kredyt.

oblicz raty

Leasing sprzętu IT

Dla FIRM oferujemy możliwość zakupu towarów dostępnych w naszej ofercie w formie leasingu poprzez Leasing PLUS. Minimum formalności dla firm!

leasing plus

 

Piotr

Doradca Klienta

tel. 531 066 008

sprzedaz@servecom.pl

OPINIE

Dodaj opinię

Brak opinii dla tego produktu.

 

Servecom.pl

Sklep

Mikołaja Kopernika 2

42-217 Częstochowa

esklep@servecom.pl

Telefon: +48 34 390 66 98