Karta dźwiękowa Sound Blaster Audigy FX V2

Brak produktu w magazynie
198,01 PLN Cena online
Cena online obowiązuje wyłącznie przy złożeniu zamówienia w sklepie internetowym. Cena w sklepie stacjonarnym może różnić się od ceny online.

OPIS/SPECYFIKACJA

Wzmacniacz słuchawkowy 600
Złącza (karty dźwiękowe) 1x 3,5mm minijack Środek / Subwoofer
Akcesoria w zestawie Karta dźwiękowa Sound Blaster Audigy Fx V2 Uchwyt o połowie wysokości (uchwyt o pełnej wysokości montowany na płycie) Skrócona instrukcja obsługi Broszury z informacjami na temat gwarancji Ulotka SmartComms Kit
Częstotliwość próbkowanie (liczba) 192
Interfejs PCIe
Kolor (wyliczeniowy) Nie dotyczy
Liczba kanałów audio 5.1
Obsługiwane systemy operacyjne Windows 11
Pozostałe parametry Waga produktu: Płyta główna: 57 g Uchwyt o połowie wysokości: 12 g
Próbkowanie 24
Stosunek sygnału do szumu 120
Waga 69
Wymagania sprzętowe Procesor Intel Core i3 lub równoważny procesor AMD Płyta główna Intel
AMD lub inna w 100% zgodna System operacyjny Microsoft Windows 10 w wersji 32- lub 64-bitowej lub nowszy Ponad 4 GB pamięci RAM Ponad 4 GB wolnego miejsca na dysku twardym Dostępne gniazdo PCI-e
Wymiary Płyta główna: 117,4 x 121 x 21,6 mm Uchwyt o połowie wysokości: 80 x 21,6 mm

Karta dźwiękowa Sound Blaster Audigy FX V2

Wypełniając lukę między wydajnością a wartością, nasza nowa karta Sound Blaster Audigy Fx V2 oferuje nieskazitelną wierność dźwięku, zaawansowane przetwarzanie dźwięku za pomocą technologii Sound Blaster Acoustic Engine oraz najnowszą innowację w systemach audiozestaw SmartComms Kitpakiet inteligentnych funkcji komunikacyjnych opracowanych w celu poprawy sposobu komunikacji przez Internet.

Dzięki profesjonalnemu dźwiękowi, który można spersonalizować, karta Sound Blaster Audigy Fx V2 jest idealnym dodatkiem do Twojego zestawu gamingowego lub stacji roboczej! Charakteryzuje się dźwiękiem przestrzennym 5.1, wysokiej jakości dźwiękiem o współczynniku SNR 120 dB oraz odtwarzaniem w wysokiej rozdzielczości 24 bitów o częstotliwości 192 kHz.

Można również zwiększyć wydajność dźwięku w swoim komputerze PC dzięki Sound Blaster Audigy Fx V2 DBPro-opcjonalnej karcie rozszerzeń do płyty głównej, która oferuje takie ulepszenia jak obsługa odtwarzania DSD256, dodatkowe kanały boczne dla pełnego niezależnego dźwięku przestrzennego 7.1, a także dodatkowy port wyjścia optycznego.

ODTWARZANIE W WYSOKIEJ ROZDZIELCZOŚCI
Czy domyślny dźwięk z komputera jest wystarczający? Komputery są dziś wyposażone w podstawową kartę dźwiękową na płycie głównej. Ich jakość dźwięku jest co najwyżej przeciętna, z czego doskonale zdajesz sobie sprawę, jeśli tylko zwracasz na to uwagę i masz zamiłowanie do muzyki o wysokiej rozdzielczości.

Karta Sound Blaster Audigy Fx V2 to rozwiązanie umożliwiające łatwą poprawę jakości dźwięku w komputerze. Karta dźwiękowa umożliwia odtwarzanie z wysoką wiernością i rozdzielczością wynoszącą nawet 24 bity / 192 kHz przy 120 dB współczynnika DNR, zapewniając ogromny wzrost wydajności dźwięku w komputerze wydobywając to, co najlepsze w muzyce, filmach i grach!

KINOWY DŹWIĘK PRZESTRZENNY
Zanurz się we wszystkich swoich filmach i grach dzięki karcie Sound Blaster Audigy Fx V2! Podłącz swój domowy system głośników 5.1 lub wzmacniacz, aby wzbogacić swoje wrażenia z oglądania filmów dzięki wyjściom kanałów 5.1, lub podłącz słuchawki, aby uzyskać równie wciągające wrażenia podczas słuchania wirtualnego dźwięku przestrzennego 5.1.

WZMOCNIJ SWOJE SŁUCHAWKI
Zwiększ głośność i ciesz się wysokiej jakości dźwiękiem na swoich studyjnych słuchawkach. Karta Sound Blaster Audigy Fx V2 jest w stanie obsłużyć słuchawki o wysokiej impedancji 600 bez utraty jakości przy dowolnej głośności!

DOSTOSUJ DŹWIĘK DO SWOICH POTRZEB
Aby jeszcze bardziej wzbogacić wrażenia podczas słuchania dźwięków dzięki karcie Sound Blaster Audigy Fx V2, należy za pośrednictwem aplikacji Creative przejść do zestawu technologii Sound Blaster Acoustic Engine, czyli Bass Boost, Surround, Crystalizer, Dialog+ i Smart Volume, przeznaczonych do ustawień dźwięku w filmach, muzyce i grach.

Teraz jeszcze łatwiej niż kiedykolwiek wcześniej można dostosować dźwięk do swoich potrzeb. Aplikacja jest dostarczana ze wstępnie dostrojonymi profilami audio i korektorami, gdzie można dostosować dźwięk i przełączać się na różne profile po prostu po kliknięciu przycisku.

TRYB SCOUT MODE
Jeśli chodzi o gry, karta Sound Blaster Audigy Fx V2 jest połączona z trybem Scout Mode, który pozwoli Ci usłyszeć wrogów, zanim ich zobaczysz. Wzmacnia ważne sygnały dźwiękowe w grze takie jak odgłosy kroków i przełączania broni pozwalając szybko i dokładnie określić lokalizację przeciwnika, zanim on to zrobi!

INTELIGENTNIEJSZA KOMUNIKACJA PRZY UŻYCIU ZESTAWU SMARTCOMMS KIT
Nasz zestaw SmartComms Kit został opracowany, aby rozwiązać jeden z problemów najczęściej napotykany przez użytkowników systemu Windows. Chodzi mianowicie o uproszczenie komunikacji online za pośrednictwem zestawu funkcji inteligentnej komunikacji. Czemu przejmować się włączaniem wyciszenia lub rozpraszać niepożądanymi hałasami w tle, kiedy trzeba skupiać się na tym, co najważniejsze? Dodatkowo tego pakietu funkcji można używać z dowolnymi zestawami słuchawkowymi lub słuchawkami z mikrofonem!

Dzięki takim funkcjom jak VoiceDetect, który automatycznie wyłącza wyciszenie dźwięku, kiedy zaczynasz mówić, oraz NoiseClean, który zapewnia dwukierunkową redukcję szumów, co pozwala wyeliminować statyczne szumy z otoczenia podczas rozmowy, porozumiewanie się z innymi jest skuteczniejsze i mniej zakłóca grę.

AUTOMATYCZNE WYCISZANIE I WYŁĄCZANIE WYCISZENIA
Czy kiedykolwiek przydarzyła się Ci sytuacja, kiedy zadałeś jakieś pytanie i z niecierpliwością czekałeś na odpowiedź kolegów z zespołu lub próbowałeś podzielić się swoimi pomysłami ze współpracownikami, a potem zdałeś sobie sprawę, że masz wyciszony głos?

Nasza funkcja VoiceDetect umożliwia kontrolowanie stanu wyciszenia mikrofonu przez wykrywanie głosu w trakcie mówienia. Mikrofon jest automatycznie wyciszany po zakończeniu wypowiedzi i włączany ponownie od razu, kiedy znów zaczynasz mówić. Nie ma potrzeby naciskania żadnych przycisków fizycznych ani klawiszy w aplikacji. Możesz się skupić wyłącznie na swoich myślach w trakcie prezentacji.

DWUKIERUNKOWE TŁUMIENIE SZUMÓW
Funkcja NoiseClean-in analizuje dźwięk przychodzący (przykładowo połączenie wideo z głośnymi hałasami w tle), wykrywa niepożądane hałasy i je eliminuje przed wysłaniem oczyszczonego głosu odbiorcy do słuchawek użytkownika.

Funkcja NoiseClean-out wykonuje te same czynności, ale usuwa hałasy z otoczenia użytkownika. Nie musisz nam wierzyć, po prostu wypróbuj.

WYGODNE POŁĄCZENIE
Koniec z niepotrzebnym wyciąganiem się tylko po to, aby podłączyć słuchawki lub głośniki! Karta Sound Blaster Audigy Fx V2 jest wyposażona w indywidualne punkty końcowe odtwarzania na potrzeby wyjścia stereo na panelu przednim i tylnym. Karta dźwiękowa jest również w stanie rozpoznać 4-biegunowe zestawy słuchawkowe i złącza, wystarczy podłączyć urządzenie, aby cieszyć się dźwiękiem!

RATY/LEASING

Zakupy na raty

Oferujemy sprzedaż ratalną poprzez bank Santander. Poniżej symulator ratalny - należy wpisać cenę wybranego w naszym sklepie towaru oraz wybrać ilość rat i ewentualną wpłatę własną. W przypadku chęci zakupu ratalnego prosimy o kontakt, zarezerwujemy wybrany towar i prześlemy na Twój adres e-mail link do strony, na której będą Państwo mogli złożyć wniosek o kredyt.

oblicz raty

Leasing sprzętu IT

Dla FIRM oferujemy możliwość zakupu towarów dostępnych w naszej ofercie w formie leasingu poprzez Leasing PLUS. Minimum formalności dla firm!

leasing plus

 

Piotr

Doradca Klienta

tel. 531 066 008

sprzedaz@servecom.pl

OPINIE

Dodaj opinię

Brak opinii dla tego produktu.

 

Servecom.pl

Sklep

Mikołaja Kopernika 2

42-217 Częstochowa

esklep@servecom.pl

Telefon: +48 34 390 66 98