Stacja dokująca Dell Thunderbolt Dock WD19TBS 180W

Brak produktu w magazynie
1 099,00 PLN Cena online
Cena online obowiązuje wyłącznie przy złożeniu zamówienia w sklepie internetowym. Cena w sklepie stacjonarnym może różnić się od ceny online.

SPECYFIKACJA I OPIS

Długość kabla zasilającego 0,8 m
Kod zharmonizowanego systemu (HS) 84733020
Ilość sztuk 1
Ilość DisplayPort 2
PowerShare Tak
Dopuszczalna wilgotność względna 5 - 90%
Zakres temperatur (przechowywanie) -20 - 60 °C
Częstotliwość wejściowa AC 50 - 60 Hz
Głębokość produktu 90 mm
Gniazdko wyjścia DC Tak
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) 1
Ilość portów HDMI 1
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A 3
Interfejs hosta USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C
Kolor produktu Czarny
Mikrofon Nie
Napięcie wejściowe AC 120 - 230 V
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN 1000
Przewodowa sieć lan Tak
Szerokość produktu 205 mm
Technologia łączności Przewodowa
Waga produktu 585 g
Wysokość produktu 29 mm
Zintegrowany czytnik kart Nie
Sposób łączności Przewodowy
Zakres temperatur (eksploatacja) 0 - 35 °C
Zakres wilgotności względnej 10 - 80%
Diody LED Tak
Ilość na paczkę 1 szt.
Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A 2
Maksymalna rodzielczość cyfrowa 5120 x 2880 px
Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 10 IOT Core,Windows 10 Education,Windows 10 Pro x64,Windows 10 Home x64,Windows 10 Enterprise x64,Windows 10 Enterprise,Windows 10 x64,Windows 10 Pro,Windows 10 IoT Enterprise,Windows 10,Windows 10 Education x64,Windows 10 Home
Rodzaj zasilania DC
Zasilanie 180 W
Wersja HDMI 2.0
Wersja DisplayPort 1.4
Standard VESA Tak
Wbudowany wyłącznik Tak
Obsługiwany systemy operacyjne Linux Tak
Ilość portów Thunderbolt 3 1

 

Stacja dokująca Dell Thunderbolt WD19TBS 180W
Zwiększ moc swojego komputera dzięki funkcji ExpressCharge Boost w najpotężniejszej i pierwszej na świecie modułowej stacji dokującej Thunderbolt z przyszłościową konstrukcją. WD19TBS to uproszczona wersja WD19TB bez portów 3,5 m

Zasil swoje połączenia

  • Moc na cały dzień: Dell ExpressCharge umożliwia ładowanie do 80% w ciągu godziny, co czyni go najbardziej efektywnym sposobem zarządzania dniem pracy.
  • Zwiększ swoje obciążenie pracą: zrób więcej i jeszcze szybciej dzięki Dell ExpressCharge Boost - funkcji, która zapewnia do 35% naładowania w zaledwie 20 minut.
  • Niezrównane ładowanie: zwiększ dostarczaną moc i ładuj jeszcze szybciej dzięki stacji dokującej, która zapewnia do 130 W mocy.

Stworzony z myślą o przyszłości

  • Mieszaj i dopasowuj: rozwijaj się zgodnie ze zmieniającymi się potrzebami dzięki naszej najbardziej wszechstronnej stacji dokującej. Gotowy na przyszłość projekt umożliwia łatwą wymianę modułów, jeśli zajdzie potrzeba wymiany w terenie lub modernizacji systemów.
  • Doskonała łączność: łączność Thunderbolt sprawia, że dostarczanie zasilania, danych, audio i wideo, a także łączenie się z urządzeniami peryferyjnymi systemu jest łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Ponadto dzięki obsłudze maksymalnie trzech wyświetlaczy, w tym jednego monitora 5K i dwóch monitorów 4K i, możesz podłączyć się do wszystkiego, czego potrzebujesz.
  • Czystość i porządek: zachowaj produktywność, montując stację dokującą za monitorem lub pod biurkiem za pomocą opcjonalnego, bezpiecznego uchwytu VESA, który zapewnia pełną elastyczność dzięki wbudowanemu kablowi o długości 0,8 metra.
  • Informacje w mgnieniu oka: dzięki prędkości transferu danych do 40 Gb / s, która zapewnia szybszy transfer danych, możesz zachować produktywność po podłączeniu do wszystkich swoich urządzeń.

Zoptymalizuj swoje miejsce pracy

  • Płynnie i bezproblemowo: pracuj bez zakłóceń dzięki pojedynczemu oprogramowaniu sprzętowemu w naszych najbardziej zarządzalnych dokach. Ponadto dzięki pakietowi Dell Client Command Suite i Microsoft System Center Configuration Manager możesz szybko i łatwo zaktualizować oprogramowanie sprzętowe bez ponownego uruchamiania stacji dokującej.
  • Bezpieczne zarządzanie: Chroń swoje informacje dzięki przekazywaniu adresów MAC i zdalnemu wyłączaniu portów. Dodatkowo, dzięki funkcjom takim jak PXE Boot, Wake-on-LAN i nie tylko, łatwiej niż kiedykolwiek zachować produktywność podczas zarządzania stacją dokującą.

RATY/LEASING

Zakupy na raty

Oferujemy sprzedaż ratalną poprzez bank Santander. Poniżej symulator ratalny - należy wpisać cenę wybranego w naszym sklepie towaru oraz wybrać ilość rat i ewentualną wpłatę własną. W przypadku chęci zakupu ratalnego prosimy o kontakt, zarezerwujemy wybrany towar i prześlemy na Twój adres e-mail link do strony, na której będą Państwo mogli złożyć wniosek o kredyt.

oblicz raty

Leasing sprzętu IT

Dla FIRM oferujemy możliwość zakupu towarów dostępnych w naszej ofercie w formie leasingu poprzez Leasing PLUS. Minimum formalności dla firm!

leasing plus

 

Piotr

Doradca Klienta

tel. 531 066 008

sprzedaz@servecom.pl

OPINIE

Dodaj opinię

Brak opinii dla tego produktu.

 

Servecom.pl

Sklep

Mikołaja Kopernika 2

42-217 Częstochowa

esklep@servecom.pl

Telefon: +48 34 390 66 98