Stacja dokująca USB-C/Thunderbolt KVM Dual Display + PowerDelivery 65/100W

Brak produktu w magazynie
741,00 PLN Cena online
Cena online obowiązuje wyłącznie przy złożeniu zamówienia w sklepie internetowym. Cena w sklepie stacjonarnym może różnić się od ceny online.

OPIS/SPECYFIKACJA

Dokowanie (laptopy) Thunderbolt 3
Kolor (wyliczeniowy) Czarny
Porty we/wy (replikatory/stacje dok.) 2 x USB 3.0 Type C
Wymiary 185 x 79 x 28 mm
Pozostałe parametry Android
Przycisk zasilania służący do włączania/wyłączania stacji dokującej oraz do przełączania między wejściami Wskaźnik LED Obsługa blokady Kensington Kabel USB-C (100 cm) OS: Windows 10/11
iPadOS
Chrome OS i Linux z najnowszymi aktualizacjami Wymiary opakowania: 250 x 205 x 50 mm
macOS
Wymagania sprzętowe Wymagania sprzętowe: Urządzenie z wolnym portem USB-C
USB4 lub Thunderbolt 3/4 Wymagania dotyczące zasilania: Urządzenia z wolnym portem USB-C
USB4 lub Thunderbolt 3/4 z obsługą funkcji Power Delivery. Wymagania dotyczące wyjścia wideo: Urządzenia z wolnym portem USB-C
USB4 z obsługą trybu alternatywnego DisplayPort lub portem Thunderbolt 3/4
Waga 265

Stacja dokująca USB-C umożliwiająca jednoczesne podłączenie do dwóch komputerów. Przełączanie między podłączonymi komputerami jest proste wystarczy nacisnąć przycisk. Do stacji dokującej można więc podłączyć dwa komputery (na przykład w sali konferencyjnej) lub komputer i tablet (albo smartfon) w miejscu pracy.

Stacja dokująca KVM umożliwia łatwiejszą i wydajniejszą pracę, umożliwiając współdzielenie pracy na wielu komputerach na monitorach zewnętrznych, eliminując konieczność ciągłego przełączania kabli USB-C. Oba komputery mogą być zasilane w tym samym czasie*.

Stacja obsługuje wyjście na maksymalnie dwa monitory zewnętrzne, a podłączyć można do niej każdy laptop z portem Thunderbolt lub USB-C (z obsługą transferu wideo).

*Do zasilania drugiego komputera wymagane jest podłączenie opcjonalnego zasilacza (niedołączony do zestawu) do portu zasilania stacji dokującej.

Uwaga: System operacyjny macOS nie obsługuje technologii przesyłania obrazu Multi Stream Transport (MST), co oznacza, że po podłączeniu do systemu macOS ten sam obraz będzie wyświetlany na obu monitorach.
Instrukcje

  • Zgodność z laptopami i tabletami wyposażonymi w złącze USB-C i Thunderbolt. (Urządzenie główne musi obsługiwać tryb DisplayPort Alt).
  • Stacja dokująca umożliwia jednoczesne podłączenie do dwóch komputerów i łatwe przełączanie między nimi.
  • 1× DisplayPort i 1× HDMI obsługujące maksymalnie jeden wyświetlacz 4K/60 Hz lub dwa wyświetlacze 2560×1440/60 Hz (w zależności od wydajności hosta). macOS obsługuje tylko jeden rozszerzony wyświetlacz.
  • 5x porty USB, w tym 2x USB-C i 3x USB-A 3.2 (jeden z nich obsługuje szybkie ładowanie), co ułatwia podłączenie wielu urządzeń USB i peryferiów.
  • Zapewnia zasilanie kompatybilnych laptopów i tabletów ze złączami USB-C i Thunderbolt: 65 W przez jeden port i do 100 W przez drugi port (aby zasilić drugi port, do stacji dokującej należy podłączyć dodatkowy zasilacz USB-C).
  • GLAN Ethernet obsługuje sieci o szybkości 10/100/1000 Mb/s i zapewnia solidną, szybką łączność z Internetem.
  • Kombinacja wejścia/wyjścia audio 3,5 mm umożliwia łatwe podłączenie zestawu słuchawkowego lub głośników.
  • Przełącznik oszczędzania energii umożliwia zmniejszenie zużycia energii, gdy stacja dokująca nie jest używana. Przełącznik zasilania jest również używany do przełączania między hostami

RATY/LEASING

Zakupy na raty

Oferujemy sprzedaż ratalną poprzez bank Santander. Poniżej symulator ratalny - należy wpisać cenę wybranego w naszym sklepie towaru oraz wybrać ilość rat i ewentualną wpłatę własną. W przypadku chęci zakupu ratalnego prosimy o kontakt, zarezerwujemy wybrany towar i prześlemy na Twój adres e-mail link do strony, na której będą Państwo mogli złożyć wniosek o kredyt.

oblicz raty

Leasing sprzętu IT

Dla FIRM oferujemy możliwość zakupu towarów dostępnych w naszej ofercie w formie leasingu poprzez Leasing PLUS. Minimum formalności dla firm!

leasing plus

 

Piotr

Doradca Klienta

tel. 531 066 008

sprzedaz@servecom.pl

OPINIE

Dodaj opinię

Brak opinii dla tego produktu.

 

Servecom.pl

Sklep

Mikołaja Kopernika 2

42-217 Częstochowa

esklep@servecom.pl

Telefon: +48 34 390 66 98