Sklep komputerowy SERVECOM.pl – sprzęt nowy i poleasingowy

Terminalowe pracownie

Zobacz wszystkie oferty dla szkół

 

Pracownia terminalowa

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą nowoczesnych szkolnych pracowni opartych na technologii terminalowej z wykorzystaniem sprzętu poleasingowego. Sprawdź ofertę na laptopy poleasingowe oraz komputery poleasingowe w naszym sklepie!

 

Czym jest technologia terminalowa?

 

Zastosowanie technologii terminalowej pozwala na dzielenie zasobów jednego komputera (serwera) pomiędzy wielu użytkowników. Dzięki wirtualizacji desktopów, do jednego serwera może zostać podłączonych nawet kilkadziesiąt osób (wirtualnych pulpitów). Wystarczy tylko terminal, do którego jest podłączony monitor, mysz i klawiatura. Sam terminal podłączony jest do sieci, w której pracuje wydajny komputer (serwer). Osoba pracująca na stanowisku terminalowym ma wrażenie, jakby pracowała na zwykłym komputerze stacjonarnym.


Nasze pracownie oparte są na terminalach Avtek Tc One lub na tanich, poleasingowych komputerach, które pracują w sieci jako terminale. Do każdego z tych rozwiązań oferujemy wydajny poleasingowy serwer, monitory poleasingowe (o ile szkoła nie posiada już monitorów, które chce zatrzymać), klawiaturę i mysz, oprogramowanie, instalację i konfigurację oraz szkolenie.

 

Oprogramowanie NetSupport School

 

 

Wszystkie pracownie terminalowe dostarczamy wraz z dedykowanym dla szkół oprogramowaniem NetSupport School. Oprogramowanie to umożliwia nauczycielom na kontrolowanie aktywności uczniów na każdym urządzeniu w klasie, pozwala w prosty sposób monitorować działania uczniów, udostępniać lub ograniczać dostęp do internetu, drukarki, aplikacji, urządzeń USB czy też zalogować lub zablokować urządzenia uczniów w celu zwrócenia ich uwagi. Nauczyciel szybko może udostępnić prezentację, plik wideo, pokaz ekranu wszystkim lub wybranym uczniom czy oceniać za pomocą testów, egzaminów i quizów.

Pobierz biuletyn informacyjny NetSupport School.

 

Dowiedz się więcej o oprogramowaniu NetSupport School.

 


Potrzebujesz pomocy?

Chętnie pomogę!


Damian

tel. + 48 535 211 292

damian.banas@servecom.pl

 

 


W naszej ofercie znajdą Państwo pełną gamę sprzętu IT od...
Outsourcing IT     Dlaczego outsourcing? obniżenie kosztów zatrudnienia informatyka na stały...
Serwis komputerowy Częstochowa Servecom.pl oferuje Państwu naprawy: komputerów PC oraz...
Nasi partnerzy
Sklep komputerowy SERVECOM.pl oferuje sprzęt IT poleasingowy i nowy: laptopy, komputery PC, monitory, tablety, smartfony, drukarki, serwery. Od tanich urządzeń do domu, biura, czy małej firmy, po zaawansowane rozwiązania dla przedsiębiorstw wraz z pełną obsługą informatyczną. Jesteśmy bezpośrednim importerem używanych laptopów i komputerów z firm leasingowych. W naszym magazynie stale dostępnych jest kilkadziesiąt modeli urządzeń z biznesowych serii takich jak Lenovo ThinkPad, Dell Latitude, HP Probook / Elitebook, Apple Macbook. Posiadamy własny serwis – naprawa komputerów, laptopów, tabletów, smartfonów i sprzętu elektronicznego, włącznie z naprawą płyt głównych, BGA, wymianą kart graficznych w laptopach, wymianą wyświetlaczy i ekranów dotykowych w tabletach i smartfonach. W ramach kompleksowej obsługi informatycznej dla firm świadczymy obsługę serwisową, wsparcie techniczne i konsulting IT. Ponadto oferujemy oprogramowanie sprzedażowo-magazynowe Asseco Wapro oraz kasy fiskalne Posnet, monitoring wizyjny CCTV, systemy alarmowe, centrale telefoniczne, sieci komputerowe z gwarancją do 25 lat. Nasz sklep stacjonarny i siedziba firmy znajduje się na ul. Kopernika 2 w Częstochowie, natomiast usługi informatyczne świadczymy na terenie województwa śląskiego i całego kraju.

Servecom.pl

Sklep

Mikołaja Kopernika 2

42-217 Częstochowa

esklep@servecom.pl

Telefon: +48 34 390 66 98