Sound Blaster X G1 zewnętrzna karta dźwiękowa

Brak produktu w magazynie
140,00 PLN Cena online
Cena online obowiązuje wyłącznie przy złożeniu zamówienia w sklepie internetowym. Cena w sklepie stacjonarnym może różnić się od ceny online.

OPIS/SPECYFIKACJA

Akcesoria w zestawie - Sound BlasterX G1- Skrócona instrukcja obsługi- Broszura z informacją na temat gwarancji
Częstotliwość próbkowanie (liczba) 96
Interfejs USB
Kolor (wyliczeniowy) Czarny
Liczba kanałów audio 7.1
Obsługiwane systemy operacyjne Windows 10
Oprogramowanie Oprogramowanie BlasterX Acoustic Engine Pro dla systemu Windows:- Procesor Intel® Core™ 2 Duo lub równoważny procesor AMD®
zalecana prędkość 2,8 GHz lub wyższa- Płyta główna z chipsetem Intel
AMD lub innym
w pełni zgodnym-  System operacyjny Microsoft® Windows 10 w wersji 32- lub 64-bitowej
Windows 8.1/8.0 w wersji 32- lub 64-bitowej
Windows 7 w wersji 32- lub 64-bitowej- 1 GB pamięci RAM- > 600 MB wolnego miejsca na dysku twardym
Próbkowanie 24
Stosunek sygnału do szumu 93
Technologie - X-Plus- Scout Mode
Waga 16
Wymagania sprzętowe AMD lub innym
zalecana prędkość 2,8 GHz lub wyższa- Płyta główna z chipsetem Intel
Windows 7 w wersji 32- lub 64-bitowej
Windows 8.1/8.0 w wersji 32- lub 64-bitowej
Windows:- Procesor Intel® Core™ 2 Duo lub równoważny procesor AMD®
w pełni zgodnym- System operacyjny Microsoft® Windows 10 w wersji 32- lub 64-bitowej
Windows Vista® w wersji 32- lub 64-bitowej z dodatkiem SP1 lub nowszym-1 GB pamięci RAM-> 600 MB wolnego miejsca na dysku twardym- Dostępny port USB 2.0/3.0 (zalecany szybki port USB ze sterownikiem)Macintosh:- Komputer Macintosh z syste
Wymiary 137.6 x 23.0 x 10.4 mm
Wzmacniacz słuchawkowy 300
Złącza (karty dźwiękowe) 1x 3,5mm minijack Line In / Mikrofon

Zewnętrzna karta dźwiękowa obsługująca dźwięk w standardzie 7.1, wyposażona we wzmacniacz słuchawkowy
Niewielkich rozmiarów karta dźwiękowa Sound BlasterX G1 z obsługą plug-and-play zapewnia przestrzenny, krystalicznie czysty dźwięk w jakości HD i standardzie 7.1, którym możesz cieszyć się w grach na komputerze PC i Macintosh oraz konsoli PS4.

Daj się pochłonąć rozgrywce
Karta dźwiękowa Sound BlasterX G1 obsługuje wejściowe sygnały audio w standardzie 7.1, co pozwala uzyskać realistyczną wirtualizację dźwięku w grach — dokładność i pozycjonowanie dźwięku w słuchawkach są doskonałe.

Wzmocnij dźwięk
Żadnych kompromisów — nie musisz korzystać ze słuchawek niskiej jakości. Karta dźwiękowa Sound BlasterX G1 obsługuje słuchawki o impedancji do 300 Ω, więc możesz używać słuchawek wyższej klasy, a dźwięk w grach zawsze będzie doskonały.

BlasterX Acoustic Engine Pro dla PC
Karta Sound BlasterX G1 współpracuje z oferującym szerokie możliwości konfiguracji, wszechstronnym oprogramowaniem BlasterX Acoustic Engine Pro, które czerpie z naszego bogatego doświadczenia w tworzeniu najlepszych w swojej klasie algorytmów dźwięku. Dzięki BlasterX Acoustic Engine możesz dostosować profil dźwiękowy do typu rozgrywki.
Dostępne dla systemu Windows® oprogramowanie BlasterX Acoustic Engine Pro oferuje niespotykane wcześniej możliwości kontroli nad wrażeniami słuchowymi z realizmem dźwięku i bezprecedensowymi efektami dźwiękowymi, które inteligentnie wyciszają nieistotne dźwięki i udoskonalają jakość rozgrywki. Od świstu pocisków przelatujących obok Twojej głowy w ulubionej grze FPS po przerażający ryk trolla w grze przygodowej — nasze zaawansowane efekty dźwiękowe sprawią, że rozgrywka będzie bardziej realistyczna.

Tryb X-Plus Mode
Tryb X-Plus w połączeniu z kartą dźwiękową Sound BlasterX H5 pozwala sprzętowo zmienić profil dźwiękowy słuchawek H5 podłączonych do karty G1, dzięki czemu zdobędziesz przewagę taktyczną nad przeciwnikami. Liczba gier obsługujących ten tryb stale rośnie. Tryb X-Plus Mode akcentuje dźwięki, które mają znaczenie podczas rozgrywki, i wycisza wszystkie pozostałe. Kroki, strzały oraz inne dźwięki usłyszysz teraz wyraźniej i lepiej, nie zaprzątając sobie głowy odgłosami otoczenia.
Najlepsze jest to, że ustawienia są wczytywane bezpośrednio do karty dźwiękowej G1, więc możesz ich użyć od razu i nie tracić czasu na instalację oprogramowania.

X-Plus Configurator
Dla profesjonalnego grania? Użyj funkcji X-Plus Configurator, aby zaprogramować G1 z sygnaturą dźwięku zaprojektowaną specjalnie dla Twojej gry. Unikalne ustawienia dźwięku są zaprogramowane na G1 tak, aby dać Ci dodatkową przewagę, podczas gdy udajesz się na turniej w dowolnym miejscu, bez potrzeby martwienia się o instalację oprogramowania, gdy jesteś w podróży.

RATY/LEASING

Zakupy na raty

Oferujemy sprzedaż ratalną poprzez bank Santander. Poniżej symulator ratalny - należy wpisać cenę wybranego w naszym sklepie towaru oraz wybrać ilość rat i ewentualną wpłatę własną. W przypadku chęci zakupu ratalnego prosimy o kontakt, zarezerwujemy wybrany towar i prześlemy na Twój adres e-mail link do strony, na której będą Państwo mogli złożyć wniosek o kredyt.

oblicz raty

Leasing sprzętu IT

Dla FIRM oferujemy możliwość zakupu towarów dostępnych w naszej ofercie w formie leasingu poprzez Leasing PLUS. Minimum formalności dla firm!

leasing plus

 

Piotr

Doradca Klienta

tel. 531 066 008

sprzedaz@servecom.pl

OPINIE

Dodaj opinię

Brak opinii dla tego produktu.

 

Servecom.pl

Sklep

Mikołaja Kopernika 2

42-217 Częstochowa

esklep@servecom.pl

Telefon: +48 34 390 66 98