Słuchawki gamingowe X15 PRO Buckhorn Czarne

Brak produktu w magazynie
56,00 PLN Cena online
Cena online obowiązuje wyłącznie przy złożeniu zamówienia w sklepie internetowym. Cena w sklepie stacjonarnym może różnić się od ceny online.

OPIS/SPECYFIKACJA

Poaznaj Słuchawki Onikuma X15 PRO
Gamingowy zestaw słuchawkowy Onikuma X15 Pro wykorzystuje unikalną, przezroczystą konstrukcję pałąka, aby zapewnić najlepsze efekty świetlne podczas grania w gry, które stworzą niesamowitą atmosferę. Duże głośniki o średnicy 50 mm i membrana grafenowa zapewniają doskonałą wydajność w zakresie tonów wysokich, średnich oraz niskich, zapewniając doskonały dźwięk. Lekka konstrukcja o wadze 268 g i oddychające nauszniki zapewnią Ci komfort podczas długiego noszenia.

  • Lekka i komfortowa konstrukcja
  • Wysoka jakość dźwięku - 50 mm przetworniki audio
  • Komfortowe nauszniki z grubą gąbką
  • Odłączany mikrofon z redukcją szumów z otoczenia
  • Połączenie przewodowe - złącze audio 3,5 mm

Wirtualny dźwięk przestrzenny
Dokładne pozycjonowanie dźwięku pozwoli Ci szybko zlokalizować pozycję wroga w grze, niezależnie od tego czy jest to ogłuszająca eksplozja, czy ciche kroki.

Dynamiczne, stylowe podświetlenie
Pałąk posiada przezroczystą osłonkę, która emituje dynamiczne podświetlenie LED, zapewniające wspaniałe efekty świetlne.

Odłączny mikrofon HD
Zakrzywiona konstrukcja pozwala na ustawienie mikrofonu jak najbliżej ust. Redukcja szumów z otoczenia umożliwia płynną komunikację i bardziej ekscytującą pracę zespołową w grze.

Lekkie i wygodne
Słuchawki wykonane są z lekkich materiałów i nie powodują dyskomfortu nawet podczas długich sesji gier.

Szeroka kompatybilność
Słuchawki są kompatybilne z większością urządzeń dostępnych na rynku. Możesz podłączyć je do laptopa lub komputera oraz do konsol do gier typu X-box czy PlayStation.

RATY/LEASING

Zakupy na raty

Oferujemy sprzedaż ratalną poprzez bank Santander. Poniżej symulator ratalny - należy wpisać cenę wybranego w naszym sklepie towaru oraz wybrać ilość rat i ewentualną wpłatę własną. W przypadku chęci zakupu ratalnego prosimy o kontakt, zarezerwujemy wybrany towar i prześlemy na Twój adres e-mail link do strony, na której będą Państwo mogli złożyć wniosek o kredyt.

oblicz raty

Leasing sprzętu IT

Dla FIRM oferujemy możliwość zakupu towarów dostępnych w naszej ofercie w formie leasingu poprzez Leasing PLUS. Minimum formalności dla firm!

leasing plus

 

Piotr

Doradca Klienta

tel. 531 066 008

sprzedaz@servecom.pl

OPINIE

Dodaj opinię

Brak opinii dla tego produktu.

 

Servecom.pl

Sklep

Mikołaja Kopernika 2

42-217 Częstochowa

esklep@servecom.pl

Telefon: +48 34 390 66 98