Notebook Vostro 16 (5640) Win11Pro 7-150U/16GB/1TB SSD/16.0 FHD+/Intel Graphics/WLAN+BT/Backlit Kb/4 Cell/3YPS

Brak produktu w magazynie
4 899,00 PLN Cena online
Cena online obowiązuje wyłącznie przy złożeniu zamówienia w sklepie internetowym. Cena w sklepie stacjonarnym może różnić się od ceny online.

OPIS/SPECYFIKACJA

Wydajniejsza praca
Obsługa wymagających obciążeń roboczych dzięki procesorom Intel Core nawet najnowszej generacji. Płynne działanie i szybkie przesyłanie danych dzięki pamięci DDR5, którą w razie potrzeby można łatwo wymienić lub zmodernizować.

Optymalizacja wydajności
Adaptacyjne odprowadzanie ciepła pomaga notebookowi wykryć, czy znajduje się na powierzchni takiej jak biurko czy na kolanach, oraz odpowiednio dostosować zasilanie i temperaturę, aby działały z optymalną wydajnością.

Zawsze na bieżąco
Szybkie ładowanie notebooka za pomocą funkcji ExpressCharge zapewniające produktywność w podróży.

Wyjątkowa wydajność

 • Innowacyjny ekran: Doskonała widoczność na dużym ekranie o współczynniku proporcji 16:10, rozdzielczości 300 nitów i 100-procentowym pokryciu gamy barw sRGB.
 • Wygodna praca: Technologia redukująca emisję światła niebieskiego Dell ComfortView lub ComfortView Plus umożliwia dłuższą produktywną pracę. Mniejsze zmęczenie oczu dzięki technologii DC Dimming, która ogranicza migotanie.
 • Inteligentna optymalizacja: W pełni wykorzystaj potencjał komputera dzięki opartemu na sztucznej inteligencji oprogramowaniu MyDell. Zawiera ono inteligentne funkcje i konfigurowalne ustawienia pozwalające zoptymalizować dźwięk, obraz, baterię i ogólną wydajność komputera.
 • Pracuj bez problemów: Szybkie i bezpieczne logowanie się do urządzenia przy użyciu funkcji Windows Hello i kodu PIN lub opcjonalnego czytnika linii papilarnych. Wygodna obsługa klawiatury dzięki wbudowanemu podświetleniu i 10-klawiszowej klawiaturze numerycznej.

Konferencje bez zakłóceń
Wbudowana kamera internetowa FHD z czasową redukcją szumów, dwoma wbudowanymi mikrofonami i funkcją redukcji dźwięków tła wspieraną przez sztuczną inteligencję zapewnia doskonały obraz i dźwięk podczas każdego połączenia konferencyjnego. Wyraźny głos Twoich klientów i kolegów z zespołu zapewniają mocne wbudowane głośniki. Mechaniczna zasłona kamery pomaga w razie potrzeby chronić prywatność użytkownika.

Pełne bezpieczeństwo

 • Ochrona przez cały dzień: Testowanie trwałości klasy wojskowej gwarantuje, że urządzenie będzie w stanie spełnić wymagania stawiane przed nim w pracy.
 • Wbudowane zabezpieczenia: Twoje dane są chronione za pomocą modułu Trusted Platform Module chipa zabezpieczającego, który przed włączeniem zasilania sprawdza działanie urządzenia pod kątem ingerencji.
 • Poczucie bezpieczeństwa: Jeśli chcesz odejść od notebooka, możesz go fizycznie zabezpieczyć za pomocą wbudowanego gniazda blokady bezpieczeństwa.

Promowanie zrównoważonego rozwoju

 • Nowatorski projekt: Notebooka Vostro 16 wykonano z ekologicznych materiałów, w tym z aluminium pochodzącego z recyklingu odpadów przemysłowych i tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu odpadów konsumenckich, a wytrawione logo na pokrywie zmniejsza ilość odpadów produkcyjnych i jest bardziej trwałe. Przemyślany dobór materiałów i sposób projektowania pomaga ograniczyć ilość odpadów i wpływ na środowisko.
 • Podwyższone standardy: Ten notebook ma certyfikat ENERGY STAR 8.0. Ma certyfikat EPEAT Silver i uzyskał oznaczenie EPEAT Climate+, co oznacza, że spełnia najlepsze praktyki branżowe w zakresie dekarbonizacji.
 • Innowacje w zakresie opakowania: Każdy komputer Vostro 16 jest dostarczany w opakowaniu nadającym się do recyklingu, wykonanym w 100% z materiałów pochodzących z recyklingu lub ze źródeł odnawialnych.

Bezpieczeństwo i produktywność

 • Organizacje zgłaszają spadek liczby incydentów związanych z bezpieczeństwem o 58% w przypadku urządzeń z systemem Windows 11 Pro.
 • Urządzenia z systemem Windows 11 Pro ułatwiają pracę i zwiększają produktywność. Bezproblemowe przełączanie między lokalizacjami.
 • Wybierz listę zadań do wykonania dzięki wielozadaniowości opartej na sztucznej inteligencji, funkcjom ułatwiającym błyskawiczne uporządkowanie zadań i wydajność, by przyspieszyć realizację wymagających obciążeń roboczych o średnio 42%.

Opis dotyczy serii notebooków Vostro 16 (5640). Rzeczywiste cechy mogą się różnić w zależności od konfiguracji notebooka.

RATY/LEASING

Zakupy na raty

Oferujemy sprzedaż ratalną poprzez bank Santander. Poniżej symulator ratalny - należy wpisać cenę wybranego w naszym sklepie towaru oraz wybrać ilość rat i ewentualną wpłatę własną. W przypadku chęci zakupu ratalnego prosimy o kontakt, zarezerwujemy wybrany towar i prześlemy na Twój adres e-mail link do strony, na której będą Państwo mogli złożyć wniosek o kredyt.

oblicz raty

Leasing sprzętu IT

Dla FIRM oferujemy możliwość zakupu towarów dostępnych w naszej ofercie w formie leasingu poprzez Leasing PLUS. Minimum formalności dla firm!

leasing plus

 

Piotr

Doradca Klienta

tel. 531 066 008

sprzedaz@servecom.pl

OPINIE

Dodaj opinię

Brak opinii dla tego produktu.

 

Servecom.pl

Sklep

Mikołaja Kopernika 2

42-217 Częstochowa

esklep@servecom.pl

Telefon: +48 34 390 66 98