Nawigacja samochodowa FreeWAY CX5.0 + MapFactor mapy Europy

Brak produktu w magazynie
303,99 PLN Cena online
Cena online obowiązuje wyłącznie przy złożeniu zamówienia w sklepie internetowym. Cena w sklepie stacjonarnym może różnić się od ceny online.

OPIS/SPECYFIKACJA

Dzielimy się latami doświadczeń
Kompaktowa, pięciocalowa nawigacja MODECOM FreeWAY CX5.0 stworzona została w oparciu o nasze wieloletnie doświadczenia. Przygotowaliśmy produkt z nowoczesnym, przejrzystym i intuicyjnym menu, stanowiący naturalną ewolucję popularnego modelu FreeWAY SX2.

Pojemnościowy panel dotykowy pracuj jak na smartfonie
Nawigacja wyposażona jest w pojemnościowy panel dotykowy. Oznacza to, że ekran działa na zasadzie dotyku palcem, a nie rysikiem. Zastosowanie panelu dotykowego znacząco ułatwia korzystanie z nawigacji nie musisz szukać rysika aby wpisać pożądaną trasę. Pracujesz tak, jak na smartfonie.

Kompaktowa nawigacja 5
Wyświetlacz TFT w rozmiarze 5 o rozdzielczości 800 x 480 pikseli pozwala zachować kompaktowe rozmiary urządzenia. Dobra kolorystyka, szerokie kąty widzenia, jasny obraz to wszystko ułatwia korzystanie z nawigacji. Ekran cechuje wysoka szczegółowość, a zastosowana rozdzielczość występuje najczęściej w modelach siedmiocalowych.

Idealna w trasę i do miasta
Nawigacja samochodowa modecom freeway cx5.0 to propozycja dla każdego kierowcy zarówno na bezkresne bezdroża jak i gąszcz miejskich ulic.

Precyzja lokalizacji. Układ GPS MSTAR.
Urządzenie wyposażone jest w wysokiej klasy i czuły, układ GPS MSTAR. Dzięki temu modułowi GPS urządzenie dokładnie określa wytyczoną trasę i zapewnia optymalną precyzję lokalizacji pojazdu oraz punktu docelowego.

Szybka pamięć RAM
Nowoczesne oprogramowanie wymaga zaawansowanych i niezawodnych komponentów urządzenia. Nawigacja została wyposażona w 256 megabajtów pamięci RAM, będąc optymalnym rozwiązaniem dla większości programów nawigacyjnych.

Mocny uchwyt
Nawigacja wykonana została z wysokiej jakości materiałów. Dzięki temu masz pewność, że będzie służyła przez długie lata. Nie inaczej jest z uchwytem do nawigacji (dostępnym w zestawie), który w bezpieczny sposób utrzymuje ekran, chroniąc go przed uszkodzeniem.

RATY/LEASING

Zakupy na raty

Oferujemy sprzedaż ratalną poprzez bank Santander. Poniżej symulator ratalny - należy wpisać cenę wybranego w naszym sklepie towaru oraz wybrać ilość rat i ewentualną wpłatę własną. W przypadku chęci zakupu ratalnego prosimy o kontakt, zarezerwujemy wybrany towar i prześlemy na Twój adres e-mail link do strony, na której będą Państwo mogli złożyć wniosek o kredyt.

oblicz raty

Leasing sprzętu IT

Dla FIRM oferujemy możliwość zakupu towarów dostępnych w naszej ofercie w formie leasingu poprzez Leasing PLUS. Minimum formalności dla firm!

leasing plus

 

Piotr

Doradca Klienta

tel. 531 066 008

sprzedaz@servecom.pl

OPINIE

Dodaj opinię

Brak opinii dla tego produktu.

 

Servecom.pl

Sklep

Mikołaja Kopernika 2

42-217 Częstochowa

esklep@servecom.pl

Telefon: +48 34 390 66 98