Mysz HP Elite Presenter bezprzewodowa 2CE30AA

Brak produktu w magazynie
114,99 PLN
najniższa cena z 30 dni:
129,00 PLN
Cena online
Cena online obowiązuje wyłącznie przy złożeniu zamówienia w sklepie internetowym. Cena w sklepie stacjonarnym może różnić się od ceny online.

OPIS/SPECYFIKACJA

Interfejs urządzenia Bluetooth
Bluetooth Tak
Komunikacja Bezprzewodowa
Waga 55 g
Źródło zasilania Akumulator
Ilość przycisków 8
Technologia łączności Bezprzewodowy
Typ myszy Optyczna
Rozdzielczość 1200

HP Elite Presenter Mouse

Zacznij prezentacje i śledź treść na ekranie za pomocą wirtualnego lasera używanego w dowolnej części pomieszczenia lub przełączaj się pomiędzy aplikacjami komputera przy biurku za pomocą zaawansowanej myszy. HP Elite Presenter to wyjątkowo nowoczesne, wielofunkcyjne akcesorium – wskaźnik i mysz w jednym urządzeniu.

Przejdź do rzeczy

Używaj laserowego wskaźnika wirtualnego w czasie rzeczywistym do wskazywania treści Adobe® PDF lub PowerPoint na ekranie w sali konferencyjnej oraz na ekranach użytkowników zdalnych, gdy prowadzisz prezentację za pośrednictwem aplikacji do telekonferencji.

1568303

Podróżowanie ze swobodą i stylem

Włóż kompaktowy prezenter do etui i torby na urządzenie, aby był zawsze gotowy do prezentacji. Nie martw się o wymianę baterii – urządzenie jest wyposażone w akumulator, który można ładować przez port micro USB i przechodzi w tryb gotowości, gdy nie jest używane. Stabilne połączenie bezprzewodowe zapewnia interfejs Bluetooth.

1568305

1568304

RATY/LEASING

Zakupy na raty

Oferujemy sprzedaż ratalną poprzez bank Santander. Poniżej symulator ratalny - należy wpisać cenę wybranego w naszym sklepie towaru oraz wybrać ilość rat i ewentualną wpłatę własną. W przypadku chęci zakupu ratalnego prosimy o kontakt, zarezerwujemy wybrany towar i prześlemy na Twój adres e-mail link do strony, na której będą Państwo mogli złożyć wniosek o kredyt.

oblicz raty

Leasing sprzętu IT

Dla FIRM oferujemy możliwość zakupu towarów dostępnych w naszej ofercie w formie leasingu poprzez Leasing PLUS. Minimum formalności dla firm!

leasing plus

 

Piotr

Doradca Klienta

tel. 531 066 008

sprzedaz@servecom.pl

OPINIE

Dodaj opinię

Brak opinii dla tego produktu.

 

Servecom.pl

Sklep

Mikołaja Kopernika 2

42-217 Częstochowa

esklep@servecom.pl

Telefon: +48 34 390 66 98