Komputer Cubi 5 12M-002EU WIN11P i5-1235U/8/512/1,3GHz

Brak produktu w magazynie
2 908,00 PLN Cena online
Cena online obowiązuje wyłącznie przy złożeniu zamówienia w sklepie internetowym. Cena w sklepie stacjonarnym może różnić się od ceny online.

OPIS/SPECYFIKACJA

 • System operacyjny Windows 11 Home
  Do zastosowań biznesowych MSI rekomenduje Windows 11 Pro
 • Aż do modeli procesorów Intel Core i7 12. generacji
 • Obsługa wyświetlaczy aż do rozdzielczości 8K UHD
 • Obsługa trzech wyświetlaczy, które pozwalają zobaczyć więcej i zrobić więcej
 • Interfejs Thunderbolt 4, który zapewnia najszybsze i najbardziej wszechstronne połączenie z dowolną stacją dokującą, wyświetlaczem, pamięcią masową czy serwerem NAS.
 • Podwójna karta sieciowa LAN: najlepszy sposób na tworzenie backupu plików i zabezpieczanie danych oraz na zapobieganie hakerskim atakom (z wyjątkowym BIOS-em MSI)
 • Wykorzystaj wszystkie zalety wydajności złączy USB 3.2 Gen 2 i ciesz się najlepszą transmisją danych
 • Ciesz się o 75% krótszym czasem opóźnień dzięki technologii WiFi 6E (opcja)
 • Sprzętowa, wykorzystująca firmware technologia TPM zabezpiecza poufne dane za pomocą kluczy szyfrujących
 • Zgodność ze standardem montażowym VESA

Mały, ale potężny
Bez żadnego problemu, wtedy kiedy potrzebujesz, możesz zabrać swój komputer do domu. Maszynę tę możesz potraktować jako miniaturowego, przenośnego peceta lub jako urządzenie pamięci masowej.

Obsługa rozdzielczości do 8K
Komputery z serii Cubi 5 pozwalają cieszyć się nie tylko najlepszymi wrażeniami podczas oglądania filmów z rodziną, ale także podczas służbowej wideokonferencji prowadzonej z domu lub w trakcie nauki rozwijającej nasze zawodowe umiejętności.

Przenieś się na nowy, wyższy poziom mocy
Thunderbolt 4* łączy ze sobą zalety protokołu transmisji danych Thunderbolt z uniwersalnością złącza USB-C. Oferuje on użytkownikom prędkość przesyłu informacji dochodzącą do 40 Gbit/s i oddaje im do dyspozycji jeden kompaktowy, uniwersalny port, który realizuje wszystkie niezbędne funkcje zapewnia najszybsze i najbardziej wszechstronne połączenie z dowolną stacją dokującą, wyświetlaczem, urządzeniem pamięci masowej i serwerem NAS.Szeroki wachlarz kompatybilnych interfejsów pozwala na bezproblemową edycję, współpracę i udostępnianie treści.
* Faktyczne funkcje mogą się różnić w zależności od konfiguracji.

Im więcej widzisz, tym więcej możesz zrobić
Dzięki wyjściu HDMI, portowi DP i złączu Thunderbolt 4, komputery z serii Cubi 5 pozwalają skorzystać z trzech monitorów. Dzięki temu możesz sprawdzić treści i dane E-commerce Twojej firmy, niezależnie od tego czy jesteś w domu, czy w biurze.

Aplikacja MSI Cloud Center
Szybki, bezpieczny i bezprzewodowy backup

Szybkie, bezpieczne i bezprzewodowe tworzenie kopii zapasowych oraz możliwość wymiany plików pomiędzy komputerem a urządzeniami mobilnymi. Przesyłaj pliki, zdjęcia, filmy i inne dane pomiędzy komputerem a urządzeniami z systemem Android lub iOS znacznie szybciej i dużo łatwiej niż w wypadku połączenia wykorzystującego kable. Możesz teraz bez problemu udostępnić te pliki rodzinie lub swoim współpracownikom, bądź ustawić je jako prywatne tak jak tylko chcesz. Decyzja należy do Ciebie.

Aplikacja MSI Center
Oprogramowanie MSI Center przenosi optymalizację komputera na nowy, wyższy poziom, za sprawą możliwości dostosowania systemowych trybów pracy. Pomaga to w nadawaniu priorytetów i alokowaniu zasobów, dzięki czemu możesz przyspieszyć działanie tych programów, z którymi pracujesz na co dzień.

STABILNOŚĆ I MOC
Komputer wyposażony jest w 12. generacji 10-rdzeniowy, 12-wątkowy procesor Intel Core i7, oferujący możliwości obliczeniowe, które bez problemu pozwolą Ci płynnie wykonywać wszelkiego typu zadania, niezależnie od tego gdzie jesteś.
Ciesz się też, bardziej szczegółowym i wciągającym obrazami dzięki układowi graficznemu Intel Iris Xe.

Technologia Wi-Fi 6E
Standard Wi-Fi 6E kładzie większy nacisk na bezpieczeństwo transmisji i zmniejsza problemy z transmisją spowodowane zakłóceniami sygnału. Pozwala również na podłączenie do bezprzewodowej sieci większe liczby urządzeń w tym samym czasie, spełniając w ten sposób coraz wyższe oczekiwania dotyczące przepustowości i transmisji danych z prędkością do 2,4 Gbit/s.

USB 3.2 GEN 2 Type-A
Dzięki możliwości przesyłu danych z prędkością dochodzącą do 10 Gbit/s, dwa umieszczone na przednim panelu We/Wy porty USB 3.2 Gen 2 Type-A oferują dwukrotnie większą przepustowość niż starszego typu porty USB 3.1 Gen 1 Type-A, skutecznie zmniejszając w ten sposób o połowę wszelkie opóźnienia lub czas oczekiwania na dane.

SPRZĘTOWA, WYKORZYSTUJĄCA FIRMWARE TECHNOLOGIA TPM
Technologia FW TPM (Firmware Trusted Platform Module) została zaprojektowana po to, aby zapewnić użytkownikom sprzętowe funkcje bezpieczeństwa. Teraz, w celu zapewnienia zaawansowanego bezpieczeństwa, możesz przechowywać swoje poufne dane i hasła korzystając z kluczy szyfrujących.

SZYBKA I ŁATWA MODERNIZACJA
Użytkownicy, po zdjęciu bocznych pokryw obudowy, mogą teraz z łatwością wymienić dwa moduły pamięci SO-DIMM, jeden napęd SSD M.2 lub jeden dyski HDD/SSD 2,5". Dzięki temu maszyny z serii Cubi 5 są jeszcze bardziej elastycznymi desktopami, w których zredukowano czas potrzebny na ich modernizację.
Specyfikacja może różnić się w zależności od modelu.

Zgodność ze standardem montażowym VESA
Konstrukcja zgodna z systemem montażowym VESA pozwala na zamocowanie komputerów z serii Cubi 5 gdziekolwiek tylko zechcesz. Możesz też przymocować tego niewielkiego peceta na przykład z tyłu monitora z serii MSI PRO MP243. W ten sposób zwiększono nie tylko możliwości elastycznego zaaranżowania miejsca pracy, ale użytkownicy maszyn z serii Cubi 5 mogą teraz znacznie lepiej zarządzać przestrzenią w domu lub w biurze.

Zewnętrzny przełącznik zasilania
Zewnętrzny przełącznik zasilania sprawia, że włączanie komputera staje się wygodniejsze. Gdy komputer znajduje się w trudno dostępnym miejscu, zewnętrzny włącznik zasilania na biurku jest lepszą opcją niż schylanie się, aby go włączyć.

Różnorodne porty We/Wy
Dzięki szerokiej gamie portów We/Wy do komputera można teraz podłączyć jednocześnie wszystkie niezbędne urządzenia. Pozwala to na łatwą wielozadaniową pracę i sprawia, że staje się ona znacznie bardziej efektywna. I oczywiście nie będziesz potrzebować do tego celu żadnego adaptera czy stacji dokującej.

Udane i stylowe projekty B2B
W ciągu ostatnich lat MSI z powodzeniem wspierał niezliczone projekty komercyjne, w tym przetargi rządowe, systemy obsługi klienta montowane w restauracjach i hotelach, projekty związane z nawigacją w centrach handlowych, projekty szkolne i uniwersyteckie oraz profesjonalne systemy biurowe.

RATY/LEASING

Zakupy na raty

Oferujemy sprzedaż ratalną poprzez bank Santander. Poniżej symulator ratalny - należy wpisać cenę wybranego w naszym sklepie towaru oraz wybrać ilość rat i ewentualną wpłatę własną. W przypadku chęci zakupu ratalnego prosimy o kontakt, zarezerwujemy wybrany towar i prześlemy na Twój adres e-mail link do strony, na której będą Państwo mogli złożyć wniosek o kredyt.

oblicz raty

Leasing sprzętu IT

Dla FIRM oferujemy możliwość zakupu towarów dostępnych w naszej ofercie w formie leasingu poprzez Leasing PLUS. Minimum formalności dla firm!

leasing plus

 

Piotr

Doradca Klienta

tel. 531 066 008

sprzedaz@servecom.pl

OPINIE

Dodaj opinię

Brak opinii dla tego produktu.

 

Servecom.pl

Sklep

Mikołaja Kopernika 2

42-217 Częstochowa

esklep@servecom.pl

Telefon: +48 34 390 66 98