Kabel Gembird DisplayPort 1.1 - HDMI 2.0b 1,8m

Brak produktu w magazynie
29,00 PLN Cena online
Cena online obowiązuje wyłącznie przy złożeniu zamówienia w sklepie internetowym. Cena w sklepie stacjonarnym może różnić się od ceny online.

OPIS/SPECYFIKACJA

Typ DisplayPort - HDMI
Przeznaczenie Wideo
Standard (interfejs) DisplayPort 1.1
HDMI 2.0b
Złącze 1 DisplayPort męskie
Złącze 2 HDMI męskie
Długość 1,8 m
Obsługiwana rozdzielczość FullHD (1920 x 1080, 60 Hz)
Kolor Czarny
Dodatkowe informacje Kabel jednokierunkowy
AWG 28

Kabel DisplayPort - HDMI Gembird

 

Kabel DisplayPort - HDMI jest używany do przesyłania sygnału wideo i dźwięku pomiędzy urządzeniami wyposażonymi w porty DisplayPort i HDMI. Jest to szczególnie przydatne w przypadku połączenia komputerów lub laptopów z telewizorami, monitorami lub projektorami, które posiadają różne typy portów. Kabel umożliwia transmisję wideo w wysokiej rozdzielczości, zapewniając bardzo dobrą jakość obrazu. Dźwięk jest również przesyłany wraz z obrazem, co eliminuje konieczność dodatkowych kabli audio. Kable DisplayPort - HDMI są powszechnie stosowane w branży elektronicznej, zapewniając prostą i efektywną metodę podłączania różnych urządzeń audio-wideo. Przed zakupem należy upewnić się, że urządzenia które będą podłączone są kompatybilne z tym standardem.

 

RATY/LEASING

Zakupy na raty

Oferujemy sprzedaż ratalną poprzez bank Santander. Poniżej symulator ratalny - należy wpisać cenę wybranego w naszym sklepie towaru oraz wybrać ilość rat i ewentualną wpłatę własną. W przypadku chęci zakupu ratalnego prosimy o kontakt, zarezerwujemy wybrany towar i prześlemy na Twój adres e-mail link do strony, na której będą Państwo mogli złożyć wniosek o kredyt.

oblicz raty

Leasing sprzętu IT

Dla FIRM oferujemy możliwość zakupu towarów dostępnych w naszej ofercie w formie leasingu poprzez Leasing PLUS. Minimum formalności dla firm!

leasing plus

 

Piotr

Doradca Klienta

tel. 531 066 008

sprzedaz@servecom.pl

OPINIE

Dodaj opinię

Brak opinii dla tego produktu.

 

Servecom.pl

Sklep

Mikołaja Kopernika 2

42-217 Częstochowa

esklep@servecom.pl

Telefon: +48 34 390 66 98