Kabel AB HQ 3xCINCH 1,5m

Brak produktu w magazynie
64,00 PLN Cena online
Cena online obowiązuje wyłącznie przy złożeniu zamówienia w sklepie internetowym. Cena w sklepie stacjonarnym może różnić się od ceny online.

OPIS/SPECYFIKACJA

Akcesoria w zestawie Kabel CINCH (3x RCA - 3x RCA) o długości 1,5m Opakowanie producenta
Długość 1.5
Pozostałe parametry Kable są oznaczone kolorami
co ułatwia instalację i identyfikację wideo oraz lewego i prawego kanału  Wytrzymałe złącza: pozłacany 3-RCA męski na 3-RCA męski Długość: 1,5 m W pełni ekranowane i formowane wtyki RCA Wysokiej jakości materiały zapewniają trwałość i wyraźny sygnał a
Złącze RCA

Kabel CINCH 3x RCA - 3x RCA 1,5m AB-COM HQ wysoka jakość

Wysokiej jakości kabel 3x CINCH (3x RCA - 3x RCA) o długości 1,5m. Idealny do VCR, DVD, telewizora, kamery i wszystkich innych urządzeń audio/wideo kina domowego korzystających ze złączy RCA . Kable są oznaczone kolorami, co ułatwia instalację i identyfikację wideo oraz lewego i prawego kanału.

- Producent: AB-COM - Model: KAB AB HQ 3XCINCH 1,5M - Długość: 1,5 m - Złącza: pozłacany 3-RCA męski na 3-RCA męski - W pełni ekranowane i formowane wtyki RCA w celu ochrony przed EMI i RFI - Wysokiej jakości materiały zapewniają trwałość i wyraźny sygnał audio i wideo - Ultra elastyczna czarna izolacja z PVC i wysokiej klasy metalowa obudowa wtyków - Zgodny z RoHS

RATY/LEASING

Zakupy na raty

Oferujemy sprzedaż ratalną poprzez bank Santander. Poniżej symulator ratalny - należy wpisać cenę wybranego w naszym sklepie towaru oraz wybrać ilość rat i ewentualną wpłatę własną. W przypadku chęci zakupu ratalnego prosimy o kontakt, zarezerwujemy wybrany towar i prześlemy na Twój adres e-mail link do strony, na której będą Państwo mogli złożyć wniosek o kredyt.

oblicz raty

Leasing sprzętu IT

Dla FIRM oferujemy możliwość zakupu towarów dostępnych w naszej ofercie w formie leasingu poprzez Leasing PLUS. Minimum formalności dla firm!

leasing plus

 

Piotr

Doradca Klienta

tel. 531 066 008

sprzedaz@servecom.pl

OPINIE

Dodaj opinię

Brak opinii dla tego produktu.

 

Servecom.pl

Sklep

Mikołaja Kopernika 2

42-217 Częstochowa

esklep@servecom.pl

Telefon: +48 34 390 66 98