Antena zewnętrzna Wiedyska MEGACAMP naziemna TV DVB-T2 USB

Brak produktu w magazynie
125,99 PLN Cena online
Cena online obowiązuje wyłącznie przy złożeniu zamówienia w sklepie internetowym. Cena w sklepie stacjonarnym może różnić się od ceny online.

OPIS/SPECYFIKACJA

Typ anteny Zewnętrzna
Wewnętrzna
Samochodowa
Kierunek odbioru Dookólna
Mocowanie Do masztu
Do powierzchni płaskich
Wzmacniacz Tak
Wzmocnienie 30 - 44 dB
Polaryzacja Pozioma (horyzontalna)
Zakres częstotliwości 174 - 230 MHz
470 - 698 MHz
Impedancja 75 Ω
Obsługa technologii MUX1
MUX2
MUX3
MUX8
DVB-T
DVB-T2
HD
Full HD
Ultra HD (4K)
Kolor obudowy Biały
Dodatkowe informacje Prezentowana na zdjęciach rura nie jest elementem zestawu
Średnica talerza: 28 cm
Wbudowany filtr 4G LTE
Obudowa odporna na warunki atmosferyczne
Dołączone akcesoria Wtyk antenowy typu F
Elementy montażowe
Cybant antenowy Ø 35 mm
Ramię do masztu
Podstawka do powierzchni płaskich
Kabel antenowy - 5 m
Kabel zasilający USB

 

Najmocniejsza antena DVB-T / DVB-T2 dookólna

 

  • Antena DVB-T / DVB-T2 umożliwia odbiór programów telewizyjnych i radiowych cyfrowej telewizji naziemnej
  • Przygotowana do odbioru nowego standardu DVB-T2
  • Odbiera wszystkie MUX 1, 2, 3 ORAZ MUX 8 (w zakresie 174-230 MHz, 470-698 MHz)
  • Wysoki zysk energetyczny max do 44 dB
  • Wbudowany mocny wzmacniacz oraz filtr 4G LTE
  • Hermetyczna obudowa - odporna na warunki atmosferyczne (promieniowanie słoneczne UV, mróz, śnieg, silny wiatr)

 

Nowoczesna smukła antena dookólna do odbioru naziemnej telewizji DVB-T / DVB-T2 w podróży

 

Dzięki małej wadze i kompaktowym wymiarom, antenę można zastosować zarówno w profesjonalnej instalacji domowej jak i w podróży. To najwyższej jakości antena dla wymagających. Wykonana jest z polistyrenu wysokoudarowego bardzo dobrej jakości, dzięki czemu można stosować ją w każdych, nawet najbardziej niesprzyjających warunkach atmosferycznych. Antena została wyposażona w dwa wygodne mocowania, które pozwalają używać jej w samochodach osobowych, ciężarowych, samochodach campingowych, busach, jachtach, a także podczas biwaku, pod namiotem czy podczas pobytu w domku letniskowym - możesz stosować ją gdzie tylko chcesz. Odbiera sygnał z każdego kierunku (360 stopni), a duży promień odległości od stacji nadawczej pozwoli uzyskać bezzakłóceniowy odbiór w wielu miejscach zatem nie ma konieczności kierowania jej w stronę nadajnika.

 

 

Najnowszej generacji antena dookólna MegaCamp

 

Antena DVB-T2 dookólna MegaCamp to najnowsza generacja anteny, została wyposażona w mocniejszy wzmacniacz pozwalający na jeszcze lepszy odbiór telewizji w terenie gdzie jest słaby sygnał. Obudowa wykonana jest z polistyrenu wysokoudarowego bardzo wysokiej jakości, dzięki czemu można stosować ją w każdych, nawet najbardziej niesprzyjających warunkach atmosferycznych. Dzięki temu jest teraz sztywniejsza i jeszcze bardziej odporna na działanie promieni słonecznych i innych niekorzystnych warunków atmosferycznych. Zaprojektowany od podstaw został również system mocowania anteny. Okrągły kształt i biały kolor anteny sprawiają, że antena doskonale się prezentuje bez względu na miejsce montażu. Masz pewność zakupu anteny najnowszej generacji na długie lata.

 

Nowoczesny mocny wzmacniacz

 

Antena ma wbudowany nowoczesny wzmacniacz, który zapewnia wysoką odporność anteny na wszelkie zakłócenia zewnętrzne, takie jak sieci komórkowe, sieci WiFi i inne niepożądane sygnały. Zastosowane we wzmacniaczu niskoszumne tranzystory zapewniają wysoką jakość odbioru programów TV oraz sygnałów radiowych nawet Full HD (w zależności od zasięgu). Wbudowany wzmacniacz w antenie zasilany jest za pomocą kabla USB, który znajduje się w zestawie.

 

 

Proste podłączenie bez pomocy instalatora!

 

Antena DVB-T2 dostarczana jest wraz z gotowym do podłączenia przewodem koncentrycznym. Antena wyposażona jest w zasilanie USB, które zapewnia prawidłowe funkcjonowanie wzmacniacza wbudowanego w antenie. Wtyk antenowy UHF podłączasz bezpośrednio do gniazda w odbiorniku, natomiast z drugiej strony wkręcasz do gniazda wbudowanego w antenę. Antenę najwygodniej podłączysz bezpośrednio do telewizora z wejściem USB lub do innego dowolnego portu USB 5V min. 0,5A np. w tunerze DVB-T, komputerze, laptopie, zasilaczu sieciowym 230V AC z gniazdem USB 5V, pod ładowarkę samochodową 12V/24V DC z gniazdem USB, rozgałęźnik gniazd zapalniczki z portem USB oraz wszędzie tam gdzie masz wolne gniazdo USB.

 

 

Antena DVB-T2 przygotowana do odbioru cyfrowej telewizji naziemnej w nowym standardzie DVB-T2

 

Antena TV pozwala na odbiór wszystkich kanałów cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T2 w tym umożliwia odbiór z dowolnego MUX w wysokiej jakości - nawet Full HD (w zależności od zasięgu i oferty programowej operatora). Pamiętaj, że do odbioru cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T2 niezbędny jest odbiornik wyposażony w wewnętrzny tuner DVB-T2 lub zewnętrzny dekoder DVB-T2 z HEVC. Nowy standard DVB-T2 pozwoli na odbiór jeszcze szerszej oferty programowej jednak po stronie odbiornika konieczne może okazać się zastosowanie anteny DVB-T2 z wysokim zyskiem energetycznym, a m. in. ta antena TV DVB-T2 zapewnia bardzo wysoki zysk energetyczny.

 

Polskie anteny DVB-T wyprodukowane w Polsce

 

Ten produkt został zaprojektowany przez polskich inżynierów z myślą o specyficznych warunkach odbioru sygnału telewizji cyfrowej .

 

RATY/LEASING

Zakupy na raty

Oferujemy sprzedaż ratalną poprzez bank Santander. Poniżej symulator ratalny - należy wpisać cenę wybranego w naszym sklepie towaru oraz wybrać ilość rat i ewentualną wpłatę własną. W przypadku chęci zakupu ratalnego prosimy o kontakt, zarezerwujemy wybrany towar i prześlemy na Twój adres e-mail link do strony, na której będą Państwo mogli złożyć wniosek o kredyt.

oblicz raty

Leasing sprzętu IT

Dla FIRM oferujemy możliwość zakupu towarów dostępnych w naszej ofercie w formie leasingu poprzez Leasing PLUS. Minimum formalności dla firm!

leasing plus

 

Piotr

Doradca Klienta

tel. 531 066 008

sprzedaz@servecom.pl

OPINIE

Dodaj opinię

Brak opinii dla tego produktu.

 

Servecom.pl

Sklep

Mikołaja Kopernika 2

42-217 Częstochowa

esklep@servecom.pl

Telefon: +48 34 390 66 98