Akumulator SECURBAT 12V 17Ah

Brak produktu w magazynie
116,00 PLN Cena online
Cena online obowiązuje wyłącznie przy złożeniu zamówienia w sklepie internetowym. Cena w sklepie stacjonarnym może różnić się od ceny online.

OPIS/SPECYFIKACJA

Wymiary przedmiotu 181x76x167
Napięcie zasilacza 12 V
Waga 5.15 kg
Pojemność 17 Ah
Rodzaj konektora F1
Maksymalny prąd rozładowania 270 A

Akumulator SECURBAT 12V 17Ah

Najważniejsze cechy

Najważniejsze cechy

  • Napięcie nominalne: 12 V
  • Pojemność nominalna: 17Ah
  • Wymiary: Długość: 181mm, Szerokość: 76mm, Wysokość: 167mm.
  • Waga: 1,89 kg
  • Max. prąd ładowania : 4A
  • Max. prąd rozładowania 270 A (5 sek.)
  • Rezystancja wewnętrzna : 15,5 mΩ
  • Temperatura pracy : 10-40°C

Przeznaczenie

Kasy fiskalneZabawki wymagające zasilaniaZasilacze UPSUrządzenia mobilne (wózki inwalidzkie, golfowe, wózki widłowe)Awaryjne zasilanie automatyki, zabezpieczeńSystemy alarmowe, p.poż., telewizja przemysłowaSystemy baterii solarnychZasilanie w przyczepach kempingowych

Opis

Akumulatory SecurBat są przeznaczone do stosowania zarówno w systemach zasilania awaryjnego jak i innych konfiguracjach w których akumulator pracuje cyklicznie. Preferowane zastosowania akumulatorów tej serii to: zasilanie rezerwowe w systemach automatyki, kasach fiskalnych, źródło energii w urządzeniach przenośnych, zasilanie silników i innych urządzeń w trybie pracy cyklicznej. Dla rozładowań 50% do 500 cykli pracy. Projektowana żywotność wynosi 3-5 lat dla 20-25 oC.

W przypadku pracy cyklicznej należy pamiętać o doładowywaniu akumulatora po każdym użyciu. Nie należy dopuszczać do jego rozładowania poniżej 10.5 V oraz pozostawiać go w stanie rozładowanym kiedy nie jest użytkowany.

ŻYWOTNOŚĆ AKUMULATORA : 3-5 LAT PRZY PRACY BUFOROWEJ

RATY/LEASING

Zakupy na raty

Oferujemy sprzedaż ratalną poprzez bank Santander. Poniżej symulator ratalny - należy wpisać cenę wybranego w naszym sklepie towaru oraz wybrać ilość rat i ewentualną wpłatę własną. W przypadku chęci zakupu ratalnego prosimy o kontakt, zarezerwujemy wybrany towar i prześlemy na Twój adres e-mail link do strony, na której będą Państwo mogli złożyć wniosek o kredyt.

oblicz raty

Leasing sprzętu IT

Dla FIRM oferujemy możliwość zakupu towarów dostępnych w naszej ofercie w formie leasingu poprzez Leasing PLUS. Minimum formalności dla firm!

leasing plus

 

Piotr

Doradca Klienta

tel. 531 066 008

sprzedaz@servecom.pl

OPINIE

Dodaj opinię

Brak opinii dla tego produktu.

 

Servecom.pl

Sklep

Mikołaja Kopernika 2

42-217 Częstochowa

esklep@servecom.pl

Telefon: +48 34 390 66 98