Sklep komputerowy SERVECOM.pl – sprzęt nowy i poleasingowy

Infolinia:
34 390 66 98
801 999 099

KONKURS! Wygraj słuchawki Lenovo.

WYGRAJ SŁUCHAWKI weź udział w tworzeniu playlisty dla Mistrzów Świata! Artur Szalpuk to siatkarski DJ reprezentacji, który nie chce wyjawić tajemnicy swojej playlisty. Jakich utworów według Was słuchali zawodnicy, aby zmotywować się do walki?

Wejdź na naszego Facebooka i w komentarzu pod postem konkursowym zaproponuj utwór, jaki Twoim zdaniem powinien znaleźć się na tajemniczej playliście oraz uargumentuj swój wybór!

Do wygrania są 2 pary designerskich słuchawek Lenovo P723N RED!

Forma, w jakiej przedstawicie piosenki jest dowolna. Wygrywają 2 najciekawsze propozycje! Zgłoszenia przyjmujemy do końca 14.10.2018 (23:59), a wyniki ogłosimy w poniedziałek 15.10.2018.

Powodzenia!

Regulamin konkursu

W naszej ofercie znajdą Państwo pełną gamę sprzętu IT od...
Outsourcing IT     Dlaczego outsourcing? obniżenie kosztów zatrudnienia informatyka na stały...
Serwis komputerowy Częstochowa Servecom.pl oferuje Państwu naprawy: komputerów PC oraz...

Nasi partnerzy

Sklep komputerowy SERVECOM.pl oferuje sprzęt IT poleasingowy i nowy: laptopy, komputery PC, monitory, tablety, smartfony, drukarki, serwery. Od tanich urządzeń do domu, biura, czy małej firmy, po zaawansowane rozwiązania dla przedsiębiorstw wraz z pełną obsługą informatyczną. Jesteśmy bezpośrednim importerem używanych laptopów i komputerów z firm leasingowych. W naszym magazynie stale dostępnych jest kilkadziesiąt modeli urządzeń z biznesowych serii takich jak Lenovo ThinkPad, Dell Latitude, HP Probook / Elitebook, Apple Macbook. Posiadamy własny serwis – naprawa komputerów, laptopów, tabletów, smartfonów i sprzętu elektronicznego, włącznie z naprawą płyt głównych, BGA, wymianą kart graficznych w laptopach, wymianą wyświetlaczy i ekranów dotykowych w tabletach i smartfonach. W ramach kompleksowej obsługi informatycznej dla firm świadczymy obsługę serwisową, wsparcie techniczne i konsulting IT. Ponadto oferujemy oprogramowanie sprzedażowo-magazynowe Asseco Wapro oraz kasy fiskalne Posnet, monitoring wizyjny CCTV, systemy alarmowe, centrale telefoniczne, sieci komputerowe z gwarancją do 25 lat. Nasz sklep stacjonarny i siedziba firmy znajduje się na ul. Kopernika 2 w Częstochowie, natomiast usługi informatyczne świadczymy na terenie województwa śląskiego i całego kraju.