Sklep komputerowy SERVECOM.pl – sprzęt nowy i poleasingowy

Infolinia:
34 390 66 98
732 685 244

Zestaw Dotykačka KOMPLETNA 14”

Brak produktu w magazynie
3 999,00 PLN Cena online
Cena online obowiązuje wyłącznie przy złożeniu zamówienia w sklepie internetowym. Cena w sklepie stacjonarnym może różnić się od ceny online.

OPIS/SPECYFIKACJA

Dotykačka KOMPLETNA

Dotykačka KOMPLETNA jest przeznaczona dla najbardziej wymagających klientów. Jeśli prowadzisz dużą restaurację, hotel lub sklep, ten system kasowy jest właśnie dla Ciebie. Został skonfigurowany tak, zaspokoić potrzeby firm z wieloma oddziałami i tysiącami produktów w magazynie.

Mimo że jest przeznaczony dla najbardziej wymagających przedsiębiorców, nadal jest łatwy w użyciu. Przygotowanie personelu do podstawowej obsługi systemu zajmuje do 30 minut.

Ten zaawansowany system kasowy może natychmiast zwiększy efektywność Twojego biznesu. Bez względu na wyzwania, zawsze możesz na nim polegać.

  • 14″ terminal dotykowy LCD, Android, WiFi
  • stojak VESA
  • drukarka fiskalna online w komplecie
  • szuflada kasowa
  • czytnik kodów na USB
  • okablowanie

 

Dotykačka KOMPLETNA

1.Do tylnej części terminala umocuj stojak za pomocą 4 śrubek.

2.Kabel USB drukarki i czytnika kodów kreskowych wsuń do dowolnego portu USB z boku kasy.

3.Kabel należący do szuflady kasowej podłącz do portu RJ45 od tylnej strony drukarki.

(Nie wszystkie modele szuflad kasowych posiadają bezpośrednio podłączony kabel. W takim przypadku należy podłączyć taki kabel jak do szuflady kasowej, tak do drukarki. Port do podłączenia kabla znajduje się od spodu szuflady kasowej.)

4.Następnie podłącz do drukarki zasilacz i podłącz go do gniazdka, włącz drukarkę.

5.Jeżeli zamierzasz połączyć urządzenie z internetem za pomocą kabla sieciowego (Ethernet), podłącz go do portu RJ45 znajdującego się po lewej stronie, pomiędzy dwoma portami USB.

6.Złącze zasilacza podłącz do portu DC-IN, następnie kabel zasilający do gniazdka.

7.Jeżeli urządzenie nie włączy się automatycznie, włącz go włącznikiem znajdującym się z tyłu urządzenia. Urządzenie jest gotowe do użytku.

RATY/LEASING

Zakupy na raty

Oferujemy sprzedaż ratalną poprzez bank Santander. Poniżej symulator ratalny - należy wpisać cenę wybranego w naszym sklepie towaru oraz wybrać ilość rat i ewentualną wpłatę własną. W przypadku chęci zakupu ratalnego prosimy o kontakt, zarezerwujemy wybrany towar i prześlemy na Twój adres e-mail link do strony, na której będą Państwo mogli złożyć wniosek o kredyt.

oblicz raty

Leasing sprzętu IT

Dla FIRM oferujemy możliwość zakupu towarów dostępnych w naszej ofercie w formie leasingu poprzez Leasing PLUS. Minimum formalności dla firm!

leasing plus

Piotr

Doradca Klienta

tel. 531066008

sprzedaz@servecom.pl

OPINIE

Dodaj opinię

Brak opinii dla tego produktu.

 

W naszej ofercie znajdą Państwo pełną gamę sprzętu IT od...
Outsourcing IT     Dlaczego outsourcing? obniżenie kosztów zatrudnienia informatyka na stały...
Serwis komputerowy Częstochowa Servecom.pl oferuje Państwu naprawy: komputerów PC oraz...

Nasi partnerzy

Sklep komputerowy SERVECOM.pl oferuje sprzęt IT poleasingowy i nowy: laptopy, komputery PC, monitory, tablety, smartfony, drukarki, serwery. Od tanich urządzeń do domu, biura, czy małej firmy, po zaawansowane rozwiązania dla przedsiębiorstw wraz z pełną obsługą informatyczną. Jesteśmy bezpośrednim importerem używanych laptopów i komputerów z firm leasingowych. W naszym magazynie stale dostępnych jest kilkadziesiąt modeli urządzeń z biznesowych serii takich jak Lenovo ThinkPad, Dell Latitude, HP Probook / Elitebook, Apple Macbook. Posiadamy własny serwis – naprawa komputerów, laptopów, tabletów, smartfonów i sprzętu elektronicznego, włącznie z naprawą płyt głównych, BGA, wymianą kart graficznych w laptopach, wymianą wyświetlaczy i ekranów dotykowych w tabletach i smartfonach. W ramach kompleksowej obsługi informatycznej dla firm świadczymy obsługę serwisową, wsparcie techniczne i konsulting IT. Ponadto oferujemy oprogramowanie sprzedażowo-magazynowe Asseco Wapro oraz kasy fiskalne Posnet, monitoring wizyjny CCTV, systemy alarmowe, centrale telefoniczne, sieci komputerowe z gwarancją do 25 lat. Nasz sklep stacjonarny i siedziba firmy znajduje się na ul. Kopernika 2 w Częstochowie, natomiast usługi informatyczne świadczymy na terenie województwa śląskiego i całego kraju.

Servecom.pl

Sklep

Mikołaja Kopernika 2

42-217 Częstochowa

esklep@servecom.pl

Telefon: +48 34 390 66 98