ZACZEP ELEKTRA R4 12V - z pamięcią wewnętrzną, z blokadą

Brak produktu w magazynie
82,00 PLN Cena online
Cena online obowiązuje wyłącznie przy złożeniu zamówienia w sklepie internetowym. Cena w sklepie stacjonarnym może różnić się od ceny online.

SPECYFIKACJA I OPIS

Rodzaj montażu Symetryczny
Wymiary zaczepu 21 x 29 x 68 mm
Wymiary zwory bd.
Wymiary płytki bd.
Napięcie zasilania Zaczepu i zwory 12V
Pobór prądu dla 12V bd.
Pobór prądu dla 24V bd.

Zaczep Elektra R4 12V
z pamięcią wewnętrzną, z blokadą

Zaczep Elektra R4 12Vz pamięcią wewnętrzną, z blokadą
Najważniejsze cechy

Najważniejsze cechy

 

  • Zaczep - rygiel elektromagnetyczny
  • ELEKTRA R4 Symetryczny
  • Wymiary: 21 x 29 x 68 mm
  • Regulowana zapadka!

 

Przeznaczenie

 

Zastosowanie w systemie bram przesuwnych. Może współpracować z instalacją domofonową we wszelkiego typu drzwiach wejściowych.

 

Opis przedmiotu:

 

Zaczep R4 przeznaczony jest do zdalnego otwierania drzwi i furtek lewych i prawych oraz dwuskrzydłowych. Współpracuje z zamkiem zapadkowo-zasuwkowym lub zapadkowym. Zaletą zaczepu są małe wymiary, symetryczność, dzięki której odmiana może być montowana zarówno do drzwi lewych jak i prawych oraz większa pewność działania nawet w przypadku wykrzywionej futryny lub spaczonych drzwi. Zaczep R4 można montować ze standardowymi szyldami firmy "Elektra Plus".

Symetryczna konstrukcja oraz małe wymiary umożliwiają zastosowanie go do systemu bram przesuwnych. Zaczep R4 może współpracować z instalacją domofonową we wszelkiego typu drzwiach wejściowych. Wykonuje się go z materiałów odpornych na korozję, a więc może być instalowany na zewnątrz budynków jednak powinien być chroniony przed zalaniem, wpływami atmosferycznymi i zamalowaniem farbą.

 

RATY/LEASING

Zakupy na raty

Oferujemy sprzedaż ratalną poprzez bank Santander. Poniżej symulator ratalny - należy wpisać cenę wybranego w naszym sklepie towaru oraz wybrać ilość rat i ewentualną wpłatę własną. W przypadku chęci zakupu ratalnego prosimy o kontakt, zarezerwujemy wybrany towar i prześlemy na Twój adres e-mail link do strony, na której będą Państwo mogli złożyć wniosek o kredyt.

oblicz raty

Leasing sprzętu IT

Dla FIRM oferujemy możliwość zakupu towarów dostępnych w naszej ofercie w formie leasingu poprzez Leasing PLUS. Minimum formalności dla firm!

leasing plus

 

Piotr

Doradca Klienta

tel. 531 066 008

sprzedaz@servecom.pl

OPINIE

Dodaj opinię

Brak opinii dla tego produktu.

 

Servecom.pl

Sklep

Mikołaja Kopernika 2

42-217 Częstochowa

esklep@servecom.pl

Telefon: +48 34 390 66 98