Ultraszybki bezprzewodowy mini adapter USB Wi-Fi | standard AC | 650Mbps

Brak produktu w magazynie
40,00 PLN Cena online
Cena online obowiązuje wyłącznie przy złożeniu zamówienia w sklepie internetowym. Cena w sklepie stacjonarnym może różnić się od ceny online.

SPECYFIKACJA I OPIS

Dołącz do bezprzewodowej sieci Wi-Fi

Twój stary laptop nie nadaje się już do surfowania po sieci? Przestarzała wersja karty sieciowej lub jej całkowity brak, to częsty problem. Ale czy musi to oznaczać konieczność wymiany sprzętu na nowy? Na szczęście nie. Marka Qoltec posiada w swojej ofercie bezprzewodowy mini adapter Wi-Fi, o wysokim standardzie transmisji AC, który zapewni szybki dostęp do Internetu Twojemu komputerowi lub laptopowi. Kompatybilny z systemami operacyjnymi Windows, Mac i Linux oraz obsługuje najnowsze standardy Wi-Fi. Jest łatwy w instalacji, oferuje doskonałą wydajność i bezpieczeństwo.

Kompaktowy rozmiar i szeroka kompatybilność

Bezprzewodowy mini adapter Wi-Fi marki Qoltec został stworzony z myślą o możliwości podłączenia do sieci urządzeń nie posiadających karty sieciowej lub korzystających z jej starszej wersji. To najlepsze rozwiązanie dla potrzeb bezprzewodowych. Ciesz się szybkim Internetem na dowolnym urządzeniu, w dowolnym miejscu i czasie. Nasze rozwiązanie oferuje:

  • Obsługę standardów a / b / g / n / ac - gwarantującą pracę na najwyższym poziomie,
  • Wtyk USB 2.0 - pozwala na bezpośrednie podłączenie adaptera do urządzeń wyposażonych w port USB,
  • Dwie możliwe częstotliwości 2,4 oraz 5.8 GHz - to streaming wideo oraz oglądanie filmów w jakości 4K czy granie w gry przy zachowaniu możliwie jak najwyższej jakości połączenia
  • Transmisja danych z prędkością 650Mbps,
  • Wbudowana wewnętrzna antena 2dBi,
  • Kompatybilny z systemami Windows 7, 8, 8.1, 10 i 11.
  • Kompaktowe wymiary.

Ultraszybki najnowszy standard AC

Jakość transmisji danych zależy w dużym stopniu od używanego standardu Wi-Fi 802.11. Adapter marki Qoltec obsługuje najnowszy standard 802.11.AC. Technologia wykorzystuje wiele anten do odbioru i nadawania sygnału z kilku źródeł. Dodatkowo eliminuje opóźnienia i przerwy gdy jednocześnie chcesz oglądać film i korzystać z Internetu. Problem z notoryczną utratą łączności zostanie rozwiązany. Jednak aby w pełni cieszyć się szybkością standardu AC, ruter oraz drugie urządzenie muszą także nadawać w nowej technologii.

RATY/LEASING

Zakupy na raty

Oferujemy sprzedaż ratalną poprzez bank Santander. Poniżej symulator ratalny - należy wpisać cenę wybranego w naszym sklepie towaru oraz wybrać ilość rat i ewentualną wpłatę własną. W przypadku chęci zakupu ratalnego prosimy o kontakt, zarezerwujemy wybrany towar i prześlemy na Twój adres e-mail link do strony, na której będą Państwo mogli złożyć wniosek o kredyt.

oblicz raty

Leasing sprzętu IT

Dla FIRM oferujemy możliwość zakupu towarów dostępnych w naszej ofercie w formie leasingu poprzez Leasing PLUS. Minimum formalności dla firm!

leasing plus

 

Piotr

Doradca Klienta

tel. 531 066 008

sprzedaz@servecom.pl

OPINIE

Dodaj opinię

Brak opinii dla tego produktu.

 

Servecom.pl

Sklep

Mikołaja Kopernika 2

42-217 Częstochowa

esklep@servecom.pl

Telefon: +48 34 390 66 98