Sklep komputerowy SERVECOM.pl – sprzęt nowy i poleasingowy

Infolinia:
34 390 66 98
732 685 244

Precyzyjny ALKOMAT VORDON + 5 ustników D-A01

Brak produktu w magazynie
148,00 PLNstara cena 159,00 PLN Cena online
Cena online obowiązuje wyłącznie przy złożeniu zamówienia w sklepie internetowym. Cena w sklepie stacjonarnym może różnić się od ceny online.

OPIS/SPECYFIKACJA

Precyzyjny pomiar w zakresie 0,000 ÷ 4,000 rozdzielczość 0,001 ‰ Tolerancja bardzo wysokich pomiarów, dostosowana do polskich realiów. Innowacyjna technologia obróbki pobranej próbki powietrza (EVT™) oraz elektronicznego systemu kompensacji wpływu warunków środowiskowych na pomiar (DECT™). Alkomat VORDON zapewnia niezwykle precyzyjne i powtarzalne wyniki. Licznik ostatnich 64 wykonanych pomiarów.

Cechy produktu:

 • Nowa generacja pół przewodowych czujników.
 • Wyświetlacz: Zakres: 0.000-4.000%.
 • Jednostki pomiarowe: ‰(promile); C; mg/l; g/l
 • Dokładność: ±0.007% <2.0‰ ±0.007% <2.0‰
 • Rozgrzanie: Pomiędzy 15-50 sekundami
 • Czas reakcji: Mniej niż 5 sekund
 • Certyfikat: DOT(OEM). CE mark.
 • Technologia dynamicznej kompensacji przyrodniczej
 • Technologia wykrywania przepływów.
 • Próbka powietrza: 5 sekund
 • Bateria: Baterie alkaliczne 2 X 1.5V AA
 • Zakres temperatur pracy: 0~40°C
 • Wymiary: 114x51x18 mm

RATY/LEASING

Zakupy na raty

Oferujemy sprzedaż ratalną poprzez bank Santander. Poniżej symulator ratalny - należy wpisać cenę wybranego w naszym sklepie towaru oraz wybrać ilość rat i ewentualną wpłatę własną. W przypadku chęci zakupu ratalnego prosimy o kontakt, zarezerwujemy wybrany towar i prześlemy na Twój adres e-mail link do strony, na której będą Państwo mogli złożyć wniosek o kredyt.

oblicz raty

Leasing sprzętu IT

Dla FIRM oferujemy możliwość zakupu towarów dostępnych w naszej ofercie w formie leasingu poprzez Leasing PLUS. Minimum formalności dla firm!

leasing plus

Piotr

Doradca Klienta

tel. 531066008

sprzedaz@servecom.pl

OPINIE

Dodaj opinię

Brak opinii dla tego produktu.

 

W naszej ofercie znajdą Państwo pełną gamę sprzętu IT od...
Outsourcing IT     Dlaczego outsourcing? obniżenie kosztów zatrudnienia informatyka na stały...
Serwis komputerowy Częstochowa Servecom.pl oferuje Państwu naprawy: komputerów PC oraz...

Nasi partnerzy

Sklep komputerowy SERVECOM.pl oferuje sprzęt IT poleasingowy i nowy: laptopy, komputery PC, monitory, tablety, smartfony, drukarki, serwery. Od tanich urządzeń do domu, biura, czy małej firmy, po zaawansowane rozwiązania dla przedsiębiorstw wraz z pełną obsługą informatyczną. Jesteśmy bezpośrednim importerem używanych laptopów i komputerów z firm leasingowych. W naszym magazynie stale dostępnych jest kilkadziesiąt modeli urządzeń z biznesowych serii takich jak Lenovo ThinkPad, Dell Latitude, HP Probook / Elitebook, Apple Macbook. Posiadamy własny serwis – naprawa komputerów, laptopów, tabletów, smartfonów i sprzętu elektronicznego, włącznie z naprawą płyt głównych, BGA, wymianą kart graficznych w laptopach, wymianą wyświetlaczy i ekranów dotykowych w tabletach i smartfonach. W ramach kompleksowej obsługi informatycznej dla firm świadczymy obsługę serwisową, wsparcie techniczne i konsulting IT. Ponadto oferujemy oprogramowanie sprzedażowo-magazynowe Asseco Wapro oraz kasy fiskalne Posnet, monitoring wizyjny CCTV, systemy alarmowe, centrale telefoniczne, sieci komputerowe z gwarancją do 25 lat. Nasz sklep stacjonarny i siedziba firmy znajduje się na ul. Kopernika 2 w Częstochowie, natomiast usługi informatyczne świadczymy na terenie województwa śląskiego i całego kraju.