Sklep komputerowy SERVECOM.pl – sprzęt nowy i poleasingowy

Infolinia:
34 390 66 98
801 999 099

Pomoc Zdalna SERVECOM

Zdalny serwis komputerowy

 

Oferujemy zdalną pomoc dla naszych klientów. Pomoc świadczona jest zarówno w ramach bezpłatnych usług w przypadku problemów po zakupie lub jako płatna usługa - zdalny serwis komputerowy (40zł/h). Prosimy o wcześniejszy kontakt i ustalenie szczegółów. Wystarczy że mają Państwo dostęp do internetu i pobiorą Państwo bezpłatną aplikację do połączeń - LINK która umożliwi zdalne zarządanie komputerem.


Zdalna naprawa komputerów - jak to działa?

 

Do tego by pomóc zdalnie rozwiązać Państwa problem potrzebna jest powyższa aplikacja. Nie wymaga instalacji. Po uruchomieniu, jeżeli antywirus lub zapora zapyta o zezwolenie na uruchomienie proszę kliknąć TAK, należy podać naszemu serwisantowi dane wyświetlane poniżej (Twoje ID i hasło). Zdalna naprawa komputerów nigdy nie była taka prosta.

 

Po podaniu tych danych nasz serwisant przejmie kontrolę nad komputerem i wykona niezbędne czynności serwisowe, po czym rozłączy sesję. Aplikacja nie zapamiętuje ustawień, a hasło jest jednorazowe. Dajemy pełną gwarancję poufności danych.

W naszej ofercie znajdą Państwo pełną gamę sprzętu IT od...
Outsourcing IT     Dlaczego outsourcing? obniżenie kosztów zatrudnienia informatyka na stały...
Serwis komputerowy Częstochowa Servecom.pl oferuje Państwu naprawy: komputerów PC oraz...

Nasi partnerzy

Sklep komputerowy SERVECOM.pl oferuje sprzęt IT poleasingowy i nowy: laptopy, komputery PC, monitory, tablety, smartfony, drukarki, serwery. Od tanich urządzeń do domu, biura, czy małej firmy, po zaawansowane rozwiązania dla przedsiębiorstw wraz z pełną obsługą informatyczną. Jesteśmy bezpośrednim importerem używanych laptopów i komputerów z firm leasingowych. W naszym magazynie stale dostępnych jest kilkadziesiąt modeli urządzeń z biznesowych serii takich jak Lenovo ThinkPad, Dell Latitude, HP Probook / Elitebook, Apple Macbook. Posiadamy własny serwis – naprawa komputerów, laptopów, tabletów, smartfonów i sprzętu elektronicznego, włącznie z naprawą płyt głównych, BGA, wymianą kart graficznych w laptopach, wymianą wyświetlaczy i ekranów dotykowych w tabletach i smartfonach. W ramach kompleksowej obsługi informatycznej dla firm świadczymy obsługę serwisową, wsparcie techniczne i konsulting IT. Ponadto oferujemy oprogramowanie sprzedażowo-magazynowe Asseco Wapro oraz kasy fiskalne Posnet, monitoring wizyjny CCTV, systemy alarmowe, centrale telefoniczne, sieci komputerowe z gwarancją do 25 lat. Nasz sklep stacjonarny i siedziba firmy znajduje się na ul. Kopernika 2 w Częstochowie, natomiast usługi informatyczne świadczymy na terenie województwa śląskiego i całego kraju.