Polycom Kamera EagleEye IV

Brak produktu w magazynie
3 999,00 PLN
najniższa cena z 30 dni:
4 999,00 PLN
Cena online
Cena online obowiązuje wyłącznie przy złożeniu zamówienia w sklepie internetowym. Cena w sklepie stacjonarnym może różnić się od ceny online.

SPECYFIKACJA I OPIS

Polycom Kamera EagleEye IV

Kamery Polycom® EagleEye ™ IV 4x i 12x są specjalnie zaprojektowane do systemów wideokonferencyjnych Polycom RealPresence Group Series.  Dzięki całkowicie cyfrowemu czujnikowi do rejestrowania niewiarygodnych szczegółów kamery te mają również szerokie pole widzenia. Są wystarczająco elastyczne, aby używać je w każdym pomieszczeniu, a kamera teleobecności może być używana zarówno w niewielkim pokoju, jak i dużej sali konferencyjnej.


Dane techniczne:

  • Rozdzielczość 1920 x1 080
  • Cyfrowy zoom tak
  • Autofokus tak
  • Złącza 1 x USB 2.0 Typ A
  • Zoom 12x ze złączem USB 2.0
  • Wideo HD przy 30 fps
  • Szerokie pole widzenia

RATY/LEASING

Zakupy na raty

Oferujemy sprzedaż ratalną poprzez bank Santander. Poniżej symulator ratalny - należy wpisać cenę wybranego w naszym sklepie towaru oraz wybrać ilość rat i ewentualną wpłatę własną. W przypadku chęci zakupu ratalnego prosimy o kontakt, zarezerwujemy wybrany towar i prześlemy na Twój adres e-mail link do strony, na której będą Państwo mogli złożyć wniosek o kredyt.

oblicz raty

Leasing sprzętu IT

Dla FIRM oferujemy możliwość zakupu towarów dostępnych w naszej ofercie w formie leasingu poprzez Leasing PLUS. Minimum formalności dla firm!

leasing plus

 

Piotr

Doradca Klienta

tel. 531 066 008

sprzedaz@servecom.pl

OPINIE

Dodaj opinię

Brak opinii dla tego produktu.

 

Servecom.pl

Sklep

Mikołaja Kopernika 2

42-217 Częstochowa

esklep@servecom.pl

Telefon: +48 34 390 66 98