Sklep komputerowy SERVECOM.pl – sprzęt nowy i poleasingowy

Infolinia:
34 390 66 98
801 999 099

OPASKA ZACISKOWA OZB1 Z BLACHĄ MONTAŻOWĄ DO EXT-POExH PULSAR

Brak produktu w magazynie
39,36 PLN Cena online
Cena online obowiązuje wyłącznie przy złożeniu zamówienia w sklepie internetowym. Cena w sklepie stacjonarnym może różnić się od ceny online.

OPIS/SPECYFIKACJA

OPASKA ZACISKOWA OZB1 Z BLACHĄ MONTAŻOWĄ DO EXT-POExH PULSAR

Najważniejsze cechy

Najważniejsze cechy

 • Opaska zaciskowa odpowiednia do montowania na słupy, maszty, elementy konstrukcyjne itp. w sposób nienaruszający struktury elementu nośnego.
 • Wymiary blachy montażowej: L=152 W=112 [+/- 2mm]

Przeznaczenie

Opaska zaciskowa z blachą montażową przeznaczona jest do montażu obudowy hermetycznej na elementach typusłupy, maszty elementy konstrukcyjne itp. w sposób nienaruszający struktury elementu nośnego.Montaż odbywa się poprzez zaciśnięcie wokół elementu nośnego opaski metalowej.

Kompatybilne z modelami:

 • EXT-POE1H - Extender EXT-POE1 w obudowie hermetycznej
 • EXT-POE2H - Extender EXT-POE2 w obudowie hermetycznej
 • EXT-POE3H - Extender EXT-POE3 w obudowie hermetycznej
 • EXT-POE4H - Extender EXT-POE4 w obudowie hermetycznej

Przeznaczenie

Specyfikacja techniczna

 • Wymiary blachy montażowej: 112 x 152 [-/+ 2mm]
 • Długość opaski metalowej: 2m
 • Szerokość opaski metalowej: 15mm
 • Zawleczki: 2 szt
 • Uchwyt blokujący: 2 szt
 • Dodatkowe wyposażenie: blachowkręt - 4szt
 • Warunki pracy: -25ºC÷50ºC
 • Waga netto/brutto: 0,26kg / 0,26kg

RATY/LEASING

Zakupy na raty

Oferujemy sprzedaż ratalną poprzez bank Santander. Poniżej symulator ratalny - należy wpisać cenę wybranego w naszym sklepie towaru oraz wybrać ilość rat i ewentualną wpłatę własną. W przypadku chęci zakupu ratalnego prosimy o kontakt, zarezerwujemy wybrany towar i prześlemy na Twój adres e-mail link do strony, na której będą Państwo mogli złożyć wniosek o kredyt.

oblicz raty

Leasing sprzętu IT

Dla FIRM oferujemy możliwość zakupu towarów dostępnych w naszej ofercie w formie leasingu poprzez Leasing PLUS. Minimum formalności dla firm!

leasing plus

Piotr

Doradca Klienta

tel. 531066008

sprzedaz@servecom.pl

OPINIE

Dodaj opinię

Brak opinii dla tego produktu.

 

W naszej ofercie znajdą Państwo pełną gamę sprzętu IT od...
Outsourcing IT     Dlaczego outsourcing? obniżenie kosztów zatrudnienia informatyka na stały...
Serwis komputerowy Częstochowa Servecom.pl oferuje Państwu naprawy: komputerów PC oraz...

Nasi partnerzy

Sklep komputerowy SERVECOM.pl oferuje sprzęt IT poleasingowy i nowy: laptopy, komputery PC, monitory, tablety, smartfony, drukarki, serwery. Od tanich urządzeń do domu, biura, czy małej firmy, po zaawansowane rozwiązania dla przedsiębiorstw wraz z pełną obsługą informatyczną. Jesteśmy bezpośrednim importerem używanych laptopów i komputerów z firm leasingowych. W naszym magazynie stale dostępnych jest kilkadziesiąt modeli urządzeń z biznesowych serii takich jak Lenovo ThinkPad, Dell Latitude, HP Probook / Elitebook, Apple Macbook. Posiadamy własny serwis – naprawa komputerów, laptopów, tabletów, smartfonów i sprzętu elektronicznego, włącznie z naprawą płyt głównych, BGA, wymianą kart graficznych w laptopach, wymianą wyświetlaczy i ekranów dotykowych w tabletach i smartfonach. W ramach kompleksowej obsługi informatycznej dla firm świadczymy obsługę serwisową, wsparcie techniczne i konsulting IT. Ponadto oferujemy oprogramowanie sprzedażowo-magazynowe Asseco Wapro oraz kasy fiskalne Posnet, monitoring wizyjny CCTV, systemy alarmowe, centrale telefoniczne, sieci komputerowe z gwarancją do 25 lat. Nasz sklep stacjonarny i siedziba firmy znajduje się na ul. Kopernika 2 w Częstochowie, natomiast usługi informatyczne świadczymy na terenie województwa śląskiego i całego kraju.