Sklep komputerowy SERVECOM.pl – sprzęt nowy i poleasingowy

Infolinia:
34 390 66 98
732 685 244

Naprawa wyświetlaczy

Profesjonalna naprawa uszkodzonych wyświetlaczy LCD.

Naprawa wyświetlaczy

Twój wyświetlacz uległ uszkodzeniu? Specjalizujemy się w naprawie ekranów smartfonów i tabletów. Posiadamy profesjonalny sprzęt do napraw wykorzystujący metodę próżniową zapewniającą najlepsze rezultaty przy regeneracji uszkodzonych wyświetlaczy. Usługa regeneracji wyświetlaczy LCD to skomplikowana i wieloprocesowa czynność, której w zasadzie nie powinno wkładać się do „jednego worka” , gdyż różne modele telefonów wymagają odmiennego traktowania.

Aby regeneracja mogła być podjęta musi być spełniony podstawowy warunek jakim jest sprawność matrycy i digitizera – oznacza to, że telefon musi prawidłowo wyświetlać obraz i sprawnie reagować na sterowanie dotykiem. Nasz serwis posiada niezbędne oprzyrządowanie do profesjonalnej regeneracji wyświetlacza LCD metodą OCA.

W naszej ofercie znajdą Państwo pełną gamę sprzętu IT od...
Outsourcing IT     Dlaczego outsourcing? obniżenie kosztów zatrudnienia informatyka na stały...
Serwis komputerowy Częstochowa Servecom.pl oferuje Państwu naprawy: komputerów PC oraz...

Nasi partnerzy

Sklep komputerowy SERVECOM.pl oferuje sprzęt IT poleasingowy i nowy: laptopy, komputery PC, monitory, tablety, smartfony, drukarki, serwery. Od tanich urządzeń do domu, biura, czy małej firmy, po zaawansowane rozwiązania dla przedsiębiorstw wraz z pełną obsługą informatyczną. Jesteśmy bezpośrednim importerem używanych laptopów i komputerów z firm leasingowych. W naszym magazynie stale dostępnych jest kilkadziesiąt modeli urządzeń z biznesowych serii takich jak Lenovo ThinkPad, Dell Latitude, HP Probook / Elitebook, Apple Macbook. Posiadamy własny serwis – naprawa komputerów, laptopów, tabletów, smartfonów i sprzętu elektronicznego, włącznie z naprawą płyt głównych, BGA, wymianą kart graficznych w laptopach, wymianą wyświetlaczy i ekranów dotykowych w tabletach i smartfonach. W ramach kompleksowej obsługi informatycznej dla firm świadczymy obsługę serwisową, wsparcie techniczne i konsulting IT. Ponadto oferujemy oprogramowanie sprzedażowo-magazynowe Asseco Wapro oraz kasy fiskalne Posnet, monitoring wizyjny CCTV, systemy alarmowe, centrale telefoniczne, sieci komputerowe z gwarancją do 25 lat. Nasz sklep stacjonarny i siedziba firmy znajduje się na ul. Kopernika 2 w Częstochowie, natomiast usługi informatyczne świadczymy na terenie województwa śląskiego i całego kraju.