Kabel Lanberg HDMI 1.4b - HDMI 20m

Brak produktu w magazynie
89,99 PLN
najniższa cena z 30 dni:
99,00 PLN
Cena online
Cena online obowiązuje wyłącznie przy złożeniu zamówienia w sklepie internetowym. Cena w sklepie stacjonarnym może różnić się od ceny online.

SPECYFIKACJA I OPIS

Typ HDMI - HDMI
Przeznaczenie Wideo
Standard (interfejs) HDMI 1.4b
Złącze 1 HDMI męskie
Złącze 2 HDMI męskie
Długość 20 m
Przepustowość 10,2 Gb/s
Obsługiwana rozdzielczość 4K (3840 x 2160, 30 Hz)
FullHD (1920 x 1080, 120 Hz)
Obsługiwane technologie ARC
Wsparcie dla 3D
Materiał przewodu Miedziowana stal (CCS)
Kolor Czarny
Dodatkowe informacje Pozłacane styki

Kabel HDMI Lanberg

 

Kable HDMI 1.4b to udoskonalony standard złącza multimedialnego, wprowadzający dodatkowe funkcje i możliwości w transmisji sygnału audio-wideo. Posiadają one zdolność przesyłania obrazu w rozdzielczości 4K, obsługę 3D oraz zapewniają przesył dźwięku wielokanałowego, w tym formatów audio HD. Wersja 1.4b wprowadziła także funkcję Ethernet Channel, umożliwiającą przesyłanie danych sieciowych przez ten sam kabel HDMI, co jest wygodne w przypadku połączeń między urządzeniami. Te kable są kompatybilne z wieloma urządzeniami multimedialnymi, oferując wysoką jakość transmisji wraz z dodatkowymi funkcjonalnościami.

RATY/LEASING

Zakupy na raty

Oferujemy sprzedaż ratalną poprzez bank Santander. Poniżej symulator ratalny - należy wpisać cenę wybranego w naszym sklepie towaru oraz wybrać ilość rat i ewentualną wpłatę własną. W przypadku chęci zakupu ratalnego prosimy o kontakt, zarezerwujemy wybrany towar i prześlemy na Twój adres e-mail link do strony, na której będą Państwo mogli złożyć wniosek o kredyt.

oblicz raty

Leasing sprzętu IT

Dla FIRM oferujemy możliwość zakupu towarów dostępnych w naszej ofercie w formie leasingu poprzez Leasing PLUS. Minimum formalności dla firm!

leasing plus

 

Piotr

Doradca Klienta

tel. 531 066 008

sprzedaz@servecom.pl

OPINIE

Dodaj opinię

Brak opinii dla tego produktu.

 

Servecom.pl

Sklep

Mikołaja Kopernika 2

42-217 Częstochowa

esklep@servecom.pl

Telefon: +48 34 390 66 98