Kabel Gembird DisplayPort 1.2 - DisplayPort 1,8m

Brak produktu w magazynie
19,00 PLN Cena online
Cena online obowiązuje wyłącznie przy złożeniu zamówienia w sklepie internetowym. Cena w sklepie stacjonarnym może różnić się od ceny online.

SPECYFIKACJA I OPIS

Typ DisplayPort - DisplayPort
Przeznaczenie Wideo
Standard (interfejs) DisplayPort 1.2
Złącze 1 DisplayPort męskie
Złącze 2 DisplayPort męskie
Długość 1,8 m
Przepustowość 17,28 Gb/s
Obsługiwana rozdzielczość 4K (3840 x 2160, 60 Hz)
Obsługiwane technologie Wsparcie dla 3D
HDCP 1.3
Kolor Czarny
Dodatkowe informacje Pozłacane styki

Kabel DisplayPort Gembird

 

Kable DisplayPort to uniwersalne narzędzie do przesyłania sygnałów wideo i audio pomiędzy komputerami, laptopami, monitorami, telewizorami i innymi urządzeniami audio-wideo. Posiadający znacznie większą przepustowość niż starsze standardy, takie jak VGA czy DVI, DisplayPort umożliwia transmisję obrazu w bardzo wysokiej jakości, w tym w rozdzielczościach 4K i 8K. Ponadto, kable DisplayPort mogą przesyłać sygnał audio, co eliminuje potrzebę dodatkowych kabli audio. Ich konstrukcja zapewnia również wygodę użytkowania, dzięki zabezpieczającemu zatrzaskowi oraz możliwości transmisji sygnału dźwiękowego i wideo w jednym kablu. Kable DisplayPort są coraz bardziej powszechne w nowoczesnych urządzeniach i są kluczowym elementem do tworzenia kompleksowych i wysokiej jakości systemów multimedialnych.

RATY/LEASING

Zakupy na raty

Oferujemy sprzedaż ratalną poprzez bank Santander. Poniżej symulator ratalny - należy wpisać cenę wybranego w naszym sklepie towaru oraz wybrać ilość rat i ewentualną wpłatę własną. W przypadku chęci zakupu ratalnego prosimy o kontakt, zarezerwujemy wybrany towar i prześlemy na Twój adres e-mail link do strony, na której będą Państwo mogli złożyć wniosek o kredyt.

oblicz raty

Leasing sprzętu IT

Dla FIRM oferujemy możliwość zakupu towarów dostępnych w naszej ofercie w formie leasingu poprzez Leasing PLUS. Minimum formalności dla firm!

leasing plus

 

Piotr

Doradca Klienta

tel. 531 066 008

sprzedaz@servecom.pl

OPINIE

Dodaj opinię

Brak opinii dla tego produktu.

 

Servecom.pl

Sklep

Mikołaja Kopernika 2

42-217 Częstochowa

esklep@servecom.pl

Telefon: +48 34 390 66 98