Sklep komputerowy SERVECOM.pl – sprzęt nowy i poleasingowy

Infolinia:
34 390 66 98
732 685 244

GNIAZDO DYSTRYBUCYJNE G-16B-RACK

Brak produktu w magazynie
97,99 PLN Cena online
Cena online obowiązuje wyłącznie przy złożeniu zamówienia w sklepie internetowym. Cena w sklepie stacjonarnym może różnić się od ceny online.

OPIS/SPECYFIKACJA

Ilość portów 16
Typ okablowania Koncentryczny
Kategoria okablowania nie dotyczy
Typ gniazda sieciowego BNC
Wysokość montażowa 1U

GNIAZDO DYSTRYBUCYJNE G-16B-RACK

GNIAZDO DYSTRYBUCYJNE G-16B-RACK

Przeznaczenie

G-16B-RACK umożliwia wygodne i pewne połączenie przewodów koncentrycznych telewizji przemysłowej. Całość do zamontowania w szafie RACK. Koniec z wiszącymi przewodami w szafie RACK!

Opis

Opis

Galwaniczne odizolowanie masy pozwala na bezproblemowe podłączenie separatorów, ograniczników przepięć i innych urządzeń.

Specyfikacja techniczna

  • Liczba wyjść wideo: 16 szt. Gniazdo BNC
  • Liczba wejść wideo: 16 szt. Gniazdo BNC
  • Galwaniczna izolacja masy: Tak
  • Montaż: Rack 19"
  • Obudowa: Metal
  • Kolor: Czarny
  • Temperatura pracy / wilgotność względna: -50 °C ... 55 °C / < 95 %
  • Waga: 0.41 kg
  • Wymiary: 483 x 44 x 33 mm / RACK 19", 1U
  • Gwarancja: 2 lata

RATY/LEASING

Zakupy na raty

Oferujemy sprzedaż ratalną poprzez bank Santander. Poniżej symulator ratalny - należy wpisać cenę wybranego w naszym sklepie towaru oraz wybrać ilość rat i ewentualną wpłatę własną. W przypadku chęci zakupu ratalnego prosimy o kontakt, zarezerwujemy wybrany towar i prześlemy na Twój adres e-mail link do strony, na której będą Państwo mogli złożyć wniosek o kredyt.

oblicz raty

Leasing sprzętu IT

Dla FIRM oferujemy możliwość zakupu towarów dostępnych w naszej ofercie w formie leasingu poprzez Leasing PLUS. Minimum formalności dla firm!

leasing plus

Piotr

Doradca Klienta

tel. 531066008

sprzedaz@servecom.pl

OPINIE

Dodaj opinię

Brak opinii dla tego produktu.

 

W naszej ofercie znajdą Państwo pełną gamę sprzętu IT od...
Outsourcing IT     Dlaczego outsourcing? obniżenie kosztów zatrudnienia informatyka na stały...
Serwis komputerowy Częstochowa Servecom.pl oferuje Państwu naprawy: komputerów PC oraz...

Nasi partnerzy

Sklep komputerowy SERVECOM.pl oferuje sprzęt IT poleasingowy i nowy: laptopy, komputery PC, monitory, tablety, smartfony, drukarki, serwery. Od tanich urządzeń do domu, biura, czy małej firmy, po zaawansowane rozwiązania dla przedsiębiorstw wraz z pełną obsługą informatyczną. Jesteśmy bezpośrednim importerem używanych laptopów i komputerów z firm leasingowych. W naszym magazynie stale dostępnych jest kilkadziesiąt modeli urządzeń z biznesowych serii takich jak Lenovo ThinkPad, Dell Latitude, HP Probook / Elitebook, Apple Macbook. Posiadamy własny serwis – naprawa komputerów, laptopów, tabletów, smartfonów i sprzętu elektronicznego, włącznie z naprawą płyt głównych, BGA, wymianą kart graficznych w laptopach, wymianą wyświetlaczy i ekranów dotykowych w tabletach i smartfonach. W ramach kompleksowej obsługi informatycznej dla firm świadczymy obsługę serwisową, wsparcie techniczne i konsulting IT. Ponadto oferujemy oprogramowanie sprzedażowo-magazynowe Asseco Wapro oraz kasy fiskalne Posnet, monitoring wizyjny CCTV, systemy alarmowe, centrale telefoniczne, sieci komputerowe z gwarancją do 25 lat. Nasz sklep stacjonarny i siedziba firmy znajduje się na ul. Kopernika 2 w Częstochowie, natomiast usługi informatyczne świadczymy na terenie województwa śląskiego i całego kraju.

Servecom.pl

Sklep

Mikołaja Kopernika 2

42-217 Częstochowa

esklep@servecom.pl

Telefon: +48 34 390 66 98