Fotel ergonomiczny Levano System Control Series Biały

Brak produktu w magazynie
979,00 PLN Cena online
Cena online obowiązuje wyłącznie przy złożeniu zamówienia w sklepie internetowym. Cena w sklepie stacjonarnym może różnić się od ceny online.

SPECYFIKACJA I OPIS

Materiał obicia Siatka mesh
Materiał podstawy Nylon
Materiał kółek Poliuretan
Kolor Biały
Dopuszczalne obciążenie 130 kg
Wysokość 118 - 128 cm
Głębokość siedziska 50 cm
Szerokość siedziska 50 cm
Kąt odchylenia oparcia 90 - 135°
Średnica podstawy 60 cm
Średnica kółek 6 cm
Regulacja wysokości 10 cm
Regulacja głębokości Brak
Regulacja podłokietnika Regulacja wysokości
Regulacja odległości
Możliwość rotacji
Regulacja zagłówka Regulacja wysokości
Regulacja kąta nachylenia
Dodatkowe informacje 4-poziomowa blokada odchylenia
Aktywne podparcie lędźwiowe
Ergonomiczna konstrukcja

Fotel Control Series od Levano System

Perfekcyjne połączenie designu i praktyczności zapewnia najbardziej optymalną pozycję podczas pracy. Dynamiczna linia stelaża i obicie siatką mesh wpasowują fotel Control w każde wnętrze, dodając walorów wizualnych zarówno w biurze, jak i w domu. Dzięki konstrukcji oparcia z dwóch niezależnych części o różnym naprężeniu obicia, odcinek lędźwiowy oraz plecy są idealnie podparte, co umożliwia prawidłowe ułożenie ciała, niezależnie od wagi użytkownika. Siatkowe obicie charakteryzuje się również ponadprzeciętną trwałością i eleganckim wyglądem. Autorski mechanizm synchroniczny umożliwia płynne odchylanie oraz blokadę oparcia w jednej z czterech pozycji. Amortyzowany wspornik odcinka lędźwiowego automatycznie dostosowuje siłę podparcia, zależnie od osoby siedzącej na fotelu. Wyposażony w funkcję Anti-shock, wymaga ponownego oparcia się, aby po zwolnieniu blokady nie uderzać niespodziewanie w plecy użytkownika. W połączeniu z podnośnikiem gazowym SGS w klasie III, fotel gwarantuje trwałość, wysokie dopuszczalne obciążenie do 130 kg oraz płynną regulację wysokości w zakresie 10 cm. Wszystkie fotele z linii Control są przetestowane metodą BIFMA.

Mechanizm i baza

Mechanizm i baza fotela są starannie zaprojektowane, aby zapewnić komfort i funkcjonalność. Fotel posiada synchroniczną funkcję bujania, która umożliwia naturalne, kojące ruchy. Odchylanie fotela można zablokować w jednej z czterech pozycji, w zakresie od 90 do 135 stopni, co pozwala dostosować go do indywidualnych potrzeb użytkownika. Podnośnik klasy III został dokładnie przetestowany metodą BIFMA, co gwarantuje jego niezawodność i bezpieczeństwo. Fotel opiera się na nylonowej, pięcioramiennej bazie o średnicy 60 cm, która zapewnia stabilność i wytrzymałość. Miękkie kółka o średnicy 60 mm są zaprojektowane tak, aby chronić powierzchnię podłogi przed zarysowaniami. Gazowy podnośnik klasy III, również przetestowany metodą BIFMA, zapewnia płynną regulację wysokości. Maksymalne obciążenie fotela wynosi 130 kg, co świadczy o jego solidnej konstrukcji i wysokiej jakości materiałach użytych do produkcji.

Siedzisko i oparcie

Siedzisko fotela jest zaprojektowane z myślą o maksymalnym komforcie użytkownika. Posiada regulację wysokości w zakresie 10 cm, co pozwala na idealne dopasowanie do indywidualnych potrzeb. Przednia część siedziska jest profilowana i wyposażona w dodatkową warstwę gąbki, która odciąża uda, zapewniając wygodę nawet podczas długotrwałego użytkowania. Siedzisko obite jest oddychającą siatką mesh o dużej gładkości, co pozwala na odpowiednią wentylację i komfort. Oparcie fotela charakteryzuje się dwuczęściową konstrukcją, wykorzystującą siatkę o różnym naprężeniu. Dzięki temu zapewnia adaptacyjne podparcie odcinka lędźwiowego, co pomaga w utrzymaniu prawidłowej postawy ciała. Profil Y oparcia jest wzmocniony dodatkową poprzeczką, co zwiększa stabilność konstrukcji i odporność na deformacje.

Podłokietnik i zagłówek

Podłokietnik fotela został zaprojektowany z myślą o maksymalnym komforcie użytkownika. Jest miękki i obity wytrzymałym materiałem, co zapewnia trwałość i wygodę. Podłokietnik umożliwia regulację w trzech płaszczyznach: wysokość można dostosować w zakresie 8 cm, odległość w zakresie 5 cm, a rotację do 15 stopni. Dodatkowo, zagłówek fotela posiada regulację wysokości w zakresie 5 cm oraz regulację kąta nachylenia do 45 stopni, co pozwala na optymalne dopasowanie do indywidualnych potrzeb użytkownika.

RATY/LEASING

Zakupy na raty

Oferujemy sprzedaż ratalną poprzez bank Santander. Poniżej symulator ratalny - należy wpisać cenę wybranego w naszym sklepie towaru oraz wybrać ilość rat i ewentualną wpłatę własną. W przypadku chęci zakupu ratalnego prosimy o kontakt, zarezerwujemy wybrany towar i prześlemy na Twój adres e-mail link do strony, na której będą Państwo mogli złożyć wniosek o kredyt.

oblicz raty

Leasing sprzętu IT

Dla FIRM oferujemy możliwość zakupu towarów dostępnych w naszej ofercie w formie leasingu poprzez Leasing PLUS. Minimum formalności dla firm!

leasing plus

 

Piotr

Doradca Klienta

tel. 531 066 008

sprzedaz@servecom.pl

OPINIE

Dodaj opinię

Brak opinii dla tego produktu.

 

Servecom.pl

Sklep

Mikołaja Kopernika 2

42-217 Częstochowa

esklep@servecom.pl

Telefon: +48 34 390 66 98