Fotel ergonomiczny Levano System Control Pro Czarny

Brak produktu w magazynie
1 199,00 PLN Cena online
Cena online obowiązuje wyłącznie przy złożeniu zamówienia w sklepie internetowym. Cena w sklepie stacjonarnym może różnić się od ceny online.

SPECYFIKACJA I OPIS

Materiał obicia Siatka mesh
Materiał podstawy Stal
Materiał kółek Poliuretan
Kolor Czarny
Dopuszczalne obciążenie 130 kg
Wysokość 118 - 128 cm
Głębokość siedziska 50 cm
Szerokość siedziska 50 cm
Kąt odchylenia oparcia 90 - 135°
Średnica podstawy 60 cm
Średnica kółek 6 cm
Regulacja wysokości 10 cm
Regulacja głębokości 10 cm
Regulacja podłokietnika Regulacja wysokości
Regulacja odległości
Możliwość rotacji
Regulacja zagłówka Regulacja wysokości
Regulacja kąta nachylenia
Dodatkowe informacje 4-poziomowa blokada odchylenia
Aktywne podparcie lędźwiowe
Ergonomiczna konstrukcja

Fotel Control Pro Czarny od Levano System

Odkryj najbardziej zaawansowany fotel z serii Control. Wyposażony w innowacyjny mechanizm przewodowy z ergonomicznym kontrolerem, regulację głębokości siedziska oraz siatkowe obicie o zróżnicowanym natężeniu. Zaprojektowany z myślą o optymalnej ochronie Twojej postawy podczas długotrwałej pracy. Ponadprzeciętna trwałość i elegancja w atrakcyjnej cenie.

Mechanizm i baza

Zaawansowany przewodowy kontroler jest zintegrowany z siedziskiem, zapewniając precyzyjną kontrolę i komfort użytkowania. Funkcja bujania, działająca synchronicznie, pozwala na swobodne dostosowanie siedziska do preferowanego kąta. Dodatkowo, blokada odchylania w 4 pozycjach, w zakresie od 90 do 135 stopni, umożliwia użytkownikowi wybór optymalnej pozycji. System zwolnienia Anti-shock zapewnia stabilność i bezpieczeństwo podczas korzystania z krzesła. Krzesło wyposażone jest w solidną nylonową 5-ramienną bazę o średnicy 60 cm, zapewniającą stabilność i trwałość. Miękkie kółka o średnicy 60 mm chronią powierzchnię podłogi przed zarysowaniami i uszkodzeniami. Podnośnik gazowy klasy III, przetestowany metodą BIFMA, gwarantuje niezawodność i bezpieczeństwo użytkowania oraz maksymalne obciążenie na poziomie 130 kg.

Siedzisko i oparcie

Siedzisko posiada regulację wysokości i głębokości w zakresie 10 cm oraz profil frontu z dodatkową gąbką odciążającą uda, a także jest obite oddychającą siatką mesh o dużej gładkości. Oparcie charakteryzuje się dwuczęściową konstrukcją z siatką o różnym naprężeniu, adaptacyjnym podparciem odcinka lędźwiowego oraz wzmocnionym dodatkową poprzeczką profilem Y, co zwiększa stabilność i odporność na deformacje.

Podłokietnik i zagłówek

Podłokietnik, miękki i obity wytrzymałym materiałem, pozwala na regulację w trzech płaszczyznach: wysokości (8 cm), odległości (5 cm) oraz rotacji (15°). Zagłówek posiada regulację wysokości o 5 cm oraz kąta nachylenia o 45°.

RATY/LEASING

Zakupy na raty

Oferujemy sprzedaż ratalną poprzez bank Santander. Poniżej symulator ratalny - należy wpisać cenę wybranego w naszym sklepie towaru oraz wybrać ilość rat i ewentualną wpłatę własną. W przypadku chęci zakupu ratalnego prosimy o kontakt, zarezerwujemy wybrany towar i prześlemy na Twój adres e-mail link do strony, na której będą Państwo mogli złożyć wniosek o kredyt.

oblicz raty

Leasing sprzętu IT

Dla FIRM oferujemy możliwość zakupu towarów dostępnych w naszej ofercie w formie leasingu poprzez Leasing PLUS. Minimum formalności dla firm!

leasing plus

 

Piotr

Doradca Klienta

tel. 531 066 008

sprzedaz@servecom.pl

OPINIE

Dodaj opinię

Brak opinii dla tego produktu.

 

Servecom.pl

Sklep

Mikołaja Kopernika 2

42-217 Częstochowa

esklep@servecom.pl

Telefon: +48 34 390 66 98