Sklep komputerowy SERVECOM.pl – sprzęt nowy i poleasingowy

Infolinia:
34 390 66 98
732 685 244

Ми пропонуємо ноутбуки та комп'ютери з попередньо встановленою українською мовою та налаштованою розкладкою клавіатури!

 

У зв'язку з численними питаннями і попитом ми ввели в пропозицію використовувані ноутбуки і комп'ютери з встановленою українською мовою та адаптованою розкладкою клавіатури.

W związku z licznymi pytaniami i zapotrzebowaniem wprowadziliśmy do oferty poleasingowe (używane) laptopy i komputery z zainstalowanym językiem ukraińskim i dostosowanym układem klawiatury.

 

Ви отримаєте обладнання, готове до роботи з встановленою операційною системою і всіма драйверами.
Otrzymają Państwo sprzęt gotowy do pracy z zainstalowanym systemem operacyjnym i wszystkimi sterownikami.


За запитом ми також встановимо базове програмне забезпечення - безкоштовний пакет OpenOffice, веб-браузер і PDF.
Na życzenie zainstalujemy również podstawowe oprogramowanie – bezpłatny pakiet OpenOffice, przeglądarka internetowa oraz PDF.

 

Обладнання можна замовити на сайті або безпосередньо в нашому салоні з отриманням в той же день - ласкаво просимо!
Sprzęt można zamówić przed stronę internetową lub bezpośrednio w naszym salonie z odbiorem jeszcze w tym samym dniu – zapraszamy !

 

Ноутбуки вже від 699zł !
Laptopy już od 699zł !


ПК від 349zł !
Komputery PC od 349zł !
https://www.servecom.pl/sprzet-poleasingowy-ua

W naszej ofercie znajdą Państwo pełną gamę sprzętu IT od...
Outsourcing IT     Dlaczego outsourcing? obniżenie kosztów zatrudnienia informatyka na stały...
Serwis komputerowy Częstochowa Servecom.pl oferuje Państwu naprawy: komputerów PC oraz...
Nasi partnerzy
Sklep komputerowy SERVECOM.pl oferuje sprzęt IT poleasingowy i nowy: laptopy, komputery PC, monitory, tablety, smartfony, drukarki, serwery. Od tanich urządzeń do domu, biura, czy małej firmy, po zaawansowane rozwiązania dla przedsiębiorstw wraz z pełną obsługą informatyczną. Jesteśmy bezpośrednim importerem używanych laptopów i komputerów z firm leasingowych. W naszym magazynie stale dostępnych jest kilkadziesiąt modeli urządzeń z biznesowych serii takich jak Lenovo ThinkPad, Dell Latitude, HP Probook / Elitebook, Apple Macbook. Posiadamy własny serwis – naprawa komputerów, laptopów, tabletów, smartfonów i sprzętu elektronicznego, włącznie z naprawą płyt głównych, BGA, wymianą kart graficznych w laptopach, wymianą wyświetlaczy i ekranów dotykowych w tabletach i smartfonach. W ramach kompleksowej obsługi informatycznej dla firm świadczymy obsługę serwisową, wsparcie techniczne i konsulting IT. Ponadto oferujemy oprogramowanie sprzedażowo-magazynowe Asseco Wapro oraz kasy fiskalne Posnet, monitoring wizyjny CCTV, systemy alarmowe, centrale telefoniczne, sieci komputerowe z gwarancją do 25 lat. Nasz sklep stacjonarny i siedziba firmy znajduje się na ul. Kopernika 2 w Częstochowie, natomiast usługi informatyczne świadczymy na terenie województwa śląskiego i całego kraju.

Servecom.pl

Sklep

Mikołaja Kopernika 2

42-217 Częstochowa

esklep@servecom.pl

Telefon: +48 34 390 66 98