Sklep komputerowy SERVECOM.pl – sprzęt nowy i poleasingowy

Infolinia:
34 390 66 98
732 685 244

Najlepszy monitor do komputera. Jak go wybrać?

Najlepszy monitor do komputera. Jak go wybrać?

 

Szukasz ergonomicznego i wygodnego monitora do pracy, a może czegoś do gier lub multimediów? Przed zakupem warto określić, jakie będzie przeznaczenie sprzętu. Jeśli będziesz wykorzystywać sprzęt sporadycznie, postaw na rozwiązanie budżetowe. Do codziennej pracy warto wybrać model, który będzie przyjazny dla wzroku i np. redukuje emisję niebieskiego światła. Na co zwrócić uwagę, wybierając monitor do komputera?

 

Czym kierować się przy wyborze ekranu? Zwróć uwagę na te parametry

 

Istnieje szereg właściwości technicznych, które mają wpływ na wygodę pracy ze sprzętem. Kluczowe jest określenie przeznaczenia urządzenia, bo dzięki temu znajdziesz odpowiedź na pytanie, jaki monitor do pracy jest najlepszy, a który wybrać np. do gier. Dostosujesz sprzęt do swoich potrzeb i stworzysz komfortowe stanowisko komputerowe.

 

Przeczytaj więcej na naszym >>blogu<<W naszej ofercie znajdą Państwo pełną gamę sprzętu IT od...
Outsourcing IT     Dlaczego outsourcing? obniżenie kosztów zatrudnienia informatyka na stały...
Serwis komputerowy Częstochowa Servecom.pl oferuje Państwu naprawy: komputerów PC oraz...

Nasi partnerzy

Sklep komputerowy SERVECOM.pl oferuje sprzęt IT poleasingowy i nowy: laptopy, komputery PC, monitory, tablety, smartfony, drukarki, serwery. Od tanich urządzeń do domu, biura, czy małej firmy, po zaawansowane rozwiązania dla przedsiębiorstw wraz z pełną obsługą informatyczną. Jesteśmy bezpośrednim importerem używanych laptopów i komputerów z firm leasingowych. W naszym magazynie stale dostępnych jest kilkadziesiąt modeli urządzeń z biznesowych serii takich jak Lenovo ThinkPad, Dell Latitude, HP Probook / Elitebook, Apple Macbook. Posiadamy własny serwis – naprawa komputerów, laptopów, tabletów, smartfonów i sprzętu elektronicznego, włącznie z naprawą płyt głównych, BGA, wymianą kart graficznych w laptopach, wymianą wyświetlaczy i ekranów dotykowych w tabletach i smartfonach. W ramach kompleksowej obsługi informatycznej dla firm świadczymy obsługę serwisową, wsparcie techniczne i konsulting IT. Ponadto oferujemy oprogramowanie sprzedażowo-magazynowe Asseco Wapro oraz kasy fiskalne Posnet, monitoring wizyjny CCTV, systemy alarmowe, centrale telefoniczne, sieci komputerowe z gwarancją do 25 lat. Nasz sklep stacjonarny i siedziba firmy znajduje się na ul. Kopernika 2 w Częstochowie, natomiast usługi informatyczne świadczymy na terenie województwa śląskiego i całego kraju.

Servecom.pl

Sklep

Mikołaja Kopernika 2

42-217 Częstochowa

esklep@servecom.pl

Telefon: +48 34 390 66 98