Sklep komputerowy SERVECOM.pl – sprzęt nowy i poleasingowy

Infolinia:
34 390 66 98
732 685 244

Komputery poleasingowe a może nowy sprzęt – co wybrać?

Komputery poleasingowe a może nowy sprzęt – co wybrać?

 

W ostatnim roku ceny szeroko rozumianej elektroniki znacząco wzrosły. Znawcy rynku, niemal jednogłośnie wskazują, że głównym powodem tej sytuacji jest pandemia. Czy mimo tego istnieje sposób, aby kupić tani i dobry komputer? Zdecydowanie tak!

Komputer poleasingowy czy nowy?

Klienci często sięgają po nowy sprzęt tylko dlatego, że jest nieużywany i ma gwarancję. Analizowany model HP wyraźnie pokazuje, że jest to laptop, który obsłuży podstawowe programy i multimedia, zrobisz przelewy i umożliwi Ci surfowanie w internecie. Z kolei bardziej wymagające czynności mogą trwać dłużej, a gdy w tle będzie pracowało kilka aplikacji obraz i dźwięk będą przerywać.Laptop HP można polecić osobom, które potrzebują komputera do przeglądania sieci, pracy na prostych narzędziach i nauki. Z drugiej strony, jeśli te podstawowe czynności mają być o 800 zł droższe, to zdecydowanie lepiej postawić na LENOVO ThinkPad. Komputer jest wydajniejszy i poradzi sobie z większą liczbą działających jednocześnie aplikacji. Obejdzie się bez „ścinek” w trakcie oglądania filmów i słuchania muzyki. Wynika z tego, że prawie 40% tańszy LENOVO sprawdzi się lepiej od nowego HP.

 

Przeczytaj więcej na naszym >>blogu<<W naszej ofercie znajdą Państwo pełną gamę sprzętu IT od...
Outsourcing IT     Dlaczego outsourcing? obniżenie kosztów zatrudnienia informatyka na stały...
Serwis komputerowy Częstochowa Servecom.pl oferuje Państwu naprawy: komputerów PC oraz...
Nasi partnerzy
Sklep komputerowy SERVECOM.pl oferuje sprzęt IT poleasingowy i nowy: laptopy, komputery PC, monitory, tablety, smartfony, drukarki, serwery. Od tanich urządzeń do domu, biura, czy małej firmy, po zaawansowane rozwiązania dla przedsiębiorstw wraz z pełną obsługą informatyczną. Jesteśmy bezpośrednim importerem używanych laptopów i komputerów z firm leasingowych. W naszym magazynie stale dostępnych jest kilkadziesiąt modeli urządzeń z biznesowych serii takich jak Lenovo ThinkPad, Dell Latitude, HP Probook / Elitebook, Apple Macbook. Posiadamy własny serwis – naprawa komputerów, laptopów, tabletów, smartfonów i sprzętu elektronicznego, włącznie z naprawą płyt głównych, BGA, wymianą kart graficznych w laptopach, wymianą wyświetlaczy i ekranów dotykowych w tabletach i smartfonach. W ramach kompleksowej obsługi informatycznej dla firm świadczymy obsługę serwisową, wsparcie techniczne i konsulting IT. Ponadto oferujemy oprogramowanie sprzedażowo-magazynowe Asseco Wapro oraz kasy fiskalne Posnet, monitoring wizyjny CCTV, systemy alarmowe, centrale telefoniczne, sieci komputerowe z gwarancją do 25 lat. Nasz sklep stacjonarny i siedziba firmy znajduje się na ul. Kopernika 2 w Częstochowie, natomiast usługi informatyczne świadczymy na terenie województwa śląskiego i całego kraju.

Servecom.pl

Sklep

Mikołaja Kopernika 2

42-217 Częstochowa

esklep@servecom.pl

Telefon: +48 34 390 66 98