Sklep komputerowy SERVECOM.pl – sprzęt nowy i poleasingowy

Infolinia:
34 390 66 98
732 685 244

3 sprawdzone sposoby na przyśpieszenie pracy komputera

3 sprawdzone sposoby na przyśpieszenie pracy komputera

 

Dlaczego komputer działa wolno  i co zrobić, aby go przyspieszyć? Jest przynajmniej kilka powodów takiego stanu i podobna ilość skutecznych rozwiązań. Sprawdźmy te najlepsze!

Nowy pecet (jednostka stacjonarna), laptop lub sprzęt po sformatowaniu dysku i ponownej instalacji systemu, zawsze działa rewelacyjnie. Aplikacje otwierają się w ułamku sekundy, a 200 fps’ów (szybkość odświeżania obrazu) w ulubionej grze to norma, która dostarcza niesamowitej radości. Z czasem system włącza się coraz dłużej, musimy również czekać na otwarcie pliku ze zdjęciem, a opóźnienia w trybie multiplayer (tryb wieloosobowej rozgrywki) skutecznie zniechęcają do rywalizacji. Jak przyśpieszyć komputer?

Przeczytaj więcej na naszym >>blogu<<W naszej ofercie znajdą Państwo pełną gamę sprzętu IT od...
Outsourcing IT     Dlaczego outsourcing? obniżenie kosztów zatrudnienia informatyka na stały...
Serwis komputerowy Częstochowa Servecom.pl oferuje Państwu naprawy: komputerów PC oraz...

Nasi partnerzy

Sklep komputerowy SERVECOM.pl oferuje sprzęt IT poleasingowy i nowy: laptopy, komputery PC, monitory, tablety, smartfony, drukarki, serwery. Od tanich urządzeń do domu, biura, czy małej firmy, po zaawansowane rozwiązania dla przedsiębiorstw wraz z pełną obsługą informatyczną. Jesteśmy bezpośrednim importerem używanych laptopów i komputerów z firm leasingowych. W naszym magazynie stale dostępnych jest kilkadziesiąt modeli urządzeń z biznesowych serii takich jak Lenovo ThinkPad, Dell Latitude, HP Probook / Elitebook, Apple Macbook. Posiadamy własny serwis – naprawa komputerów, laptopów, tabletów, smartfonów i sprzętu elektronicznego, włącznie z naprawą płyt głównych, BGA, wymianą kart graficznych w laptopach, wymianą wyświetlaczy i ekranów dotykowych w tabletach i smartfonach. W ramach kompleksowej obsługi informatycznej dla firm świadczymy obsługę serwisową, wsparcie techniczne i konsulting IT. Ponadto oferujemy oprogramowanie sprzedażowo-magazynowe Asseco Wapro oraz kasy fiskalne Posnet, monitoring wizyjny CCTV, systemy alarmowe, centrale telefoniczne, sieci komputerowe z gwarancją do 25 lat. Nasz sklep stacjonarny i siedziba firmy znajduje się na ul. Kopernika 2 w Częstochowie, natomiast usługi informatyczne świadczymy na terenie województwa śląskiego i całego kraju.

Servecom.pl

Sklep

Mikołaja Kopernika 2

42-217 Częstochowa

esklep@servecom.pl

Telefon: +48 34 390 66 98