Sklep komputerowy SERVECOM.pl – sprzęt nowy i poleasingowy

Infolinia:
34 390 66 98
732 685 244

Komputer AiO — czy warto?

Komputer AiO — czy warto?

Komputery AiO (All-in-One) cieszą się ogromną popularnością w dużych firmach oraz korporacjach. Warto zaznaczyć, że urządzenia tego typu przeszły ogromną rewolucję w ciągu ostatnich 10 lat. Już nie mamy do czynienia jak wcześniej, z masywną konstrukcją. Obecnie komputery te cechują się niską wagą oraz ponad przeciętną wydajnością.

Czy warto kupić komputer AiO?

 

All-in-One to komputer stacjonarny, który wszystkie niezbędne do pracy podzespoły ma schowane w obudowie monitora (dysk twardy, pamięć RAM, napęd, kartę graficzną itp.). Do komputera podłączamy jedynie zewnętrzne elementy w postaci myszki oraz klawiatury. Tego typu sprzęt jest przydatny szczególnie dla osób, które nie posiadają wystarczającej przestrzeni na tradycyjny komputer stacjonarny. Niewątpliwą zaletą All-in-One jest ograniczone do minimum okablowanie — nie będziesz miał problemu z plączącymi się kablami do monitora, przejściówkami itp. Tego typu komputery cechują się cichą pracą oraz niezłą wydajnością — zdarzają się modele, które poradzą sobie nawet z najnowszymi grami!

Przeczytaj więcej na naszym >>blogu<<

W naszej ofercie znajdą Państwo pełną gamę sprzętu IT od...
Outsourcing IT     Dlaczego outsourcing? obniżenie kosztów zatrudnienia informatyka na stały...
Serwis komputerowy Częstochowa Servecom.pl oferuje Państwu naprawy: komputerów PC oraz...

Nasi partnerzy

Sklep komputerowy SERVECOM.pl oferuje sprzęt IT poleasingowy i nowy: laptopy, komputery PC, monitory, tablety, smartfony, drukarki, serwery. Od tanich urządzeń do domu, biura, czy małej firmy, po zaawansowane rozwiązania dla przedsiębiorstw wraz z pełną obsługą informatyczną. Jesteśmy bezpośrednim importerem używanych laptopów i komputerów z firm leasingowych. W naszym magazynie stale dostępnych jest kilkadziesiąt modeli urządzeń z biznesowych serii takich jak Lenovo ThinkPad, Dell Latitude, HP Probook / Elitebook, Apple Macbook. Posiadamy własny serwis – naprawa komputerów, laptopów, tabletów, smartfonów i sprzętu elektronicznego, włącznie z naprawą płyt głównych, BGA, wymianą kart graficznych w laptopach, wymianą wyświetlaczy i ekranów dotykowych w tabletach i smartfonach. W ramach kompleksowej obsługi informatycznej dla firm świadczymy obsługę serwisową, wsparcie techniczne i konsulting IT. Ponadto oferujemy oprogramowanie sprzedażowo-magazynowe Asseco Wapro oraz kasy fiskalne Posnet, monitoring wizyjny CCTV, systemy alarmowe, centrale telefoniczne, sieci komputerowe z gwarancją do 25 lat. Nasz sklep stacjonarny i siedziba firmy znajduje się na ul. Kopernika 2 w Częstochowie, natomiast usługi informatyczne świadczymy na terenie województwa śląskiego i całego kraju.

Servecom.pl

Sklep

Mikołaja Kopernika 2

42-217 Częstochowa

esklep@servecom.pl

Telefon: +48 34 390 66 98