Sklep komputerowy SERVECOM.pl – sprzęt nowy i poleasingowy

Infolinia:
34 390 66 98
732 685 244

#zostanwdomu #darmowadostawa

#zostanwdomu #darmowadostawa

 

W związku ze stanem epidemii i wprowadzonymi ograniczeniami w przemieszczaniu się wprowadziliśmy dla mieszkańców Częstochowy darmową dostawę kurierem pod wskazany adres lub do wybranego paczkomatu na terenie miasta. W paczkomatach zamówienia mogą być gotowe od odbioru jeszcze w tym samym dniu!

Usługa dostawy na terenie Częstochowy jest BEZPŁATNA dla zamówień na kwotę min. 200 zł płatnych z góry.

W przypadku gdy wizyta w naszym sklepie stacjonarnym jest niezbędna informujemy, że od dnia 30.03 sklep i serwis będą otwarte pon-pt w godzinach 9-17, w soboty zamknięte do odwołania.

Przy stanowiskach obsługi klienta może znajdować się jednocześnie tylko jedna osoba. Pozostałe osoby prosimy o oczekiwanie na zewnątrz sklepu w odległości 1.5m od siebie. Po wejściu prosimy o dezynfekcję rąk środkiem dostępnym w sklepie.

W naszej ofercie znajdą Państwo pełną gamę sprzętu IT od...
Outsourcing IT     Dlaczego outsourcing? obniżenie kosztów zatrudnienia informatyka na stały...
Serwis komputerowy Częstochowa Servecom.pl oferuje Państwu naprawy: komputerów PC oraz...

Nasi partnerzy

Sklep komputerowy SERVECOM.pl oferuje sprzęt IT poleasingowy i nowy: laptopy, komputery PC, monitory, tablety, smartfony, drukarki, serwery. Od tanich urządzeń do domu, biura, czy małej firmy, po zaawansowane rozwiązania dla przedsiębiorstw wraz z pełną obsługą informatyczną. Jesteśmy bezpośrednim importerem używanych laptopów i komputerów z firm leasingowych. W naszym magazynie stale dostępnych jest kilkadziesiąt modeli urządzeń z biznesowych serii takich jak Lenovo ThinkPad, Dell Latitude, HP Probook / Elitebook, Apple Macbook. Posiadamy własny serwis – naprawa komputerów, laptopów, tabletów, smartfonów i sprzętu elektronicznego, włącznie z naprawą płyt głównych, BGA, wymianą kart graficznych w laptopach, wymianą wyświetlaczy i ekranów dotykowych w tabletach i smartfonach. W ramach kompleksowej obsługi informatycznej dla firm świadczymy obsługę serwisową, wsparcie techniczne i konsulting IT. Ponadto oferujemy oprogramowanie sprzedażowo-magazynowe Asseco Wapro oraz kasy fiskalne Posnet, monitoring wizyjny CCTV, systemy alarmowe, centrale telefoniczne, sieci komputerowe z gwarancją do 25 lat. Nasz sklep stacjonarny i siedziba firmy znajduje się na ul. Kopernika 2 w Częstochowie, natomiast usługi informatyczne świadczymy na terenie województwa śląskiego i całego kraju.

Servecom.pl

Sklep

Mikołaja Kopernika 2

42-217 Częstochowa

esklep@servecom.pl

Telefon: +48 34 390 66 98