Adapter Apple USB-C (M) - miniJack 3,5mm (F) MU7E2ZM/A

Brak produktu w magazynie
49,99 PLN Cena online
Cena online obowiązuje wyłącznie przy złożeniu zamówienia w sklepie internetowym. Cena w sklepie stacjonarnym może różnić się od ceny online.

SPECYFIKACJA I OPIS

Wtyk / Gniazdo A Jack 3.5 mm
Wtyk / Gniazdo B USB Typ-C
Rodzaj wtyku A Żeński
Rodzaj wtyku B Męski
Kolor główny Biały

Informacje

Przejściówka ze złącza USB-C na gniazdo słuchawkowe 3,5 mm umożliwia podłączenie urządzeń wykorzystujących standardową wtyczkę audio 3,5 mm, takich jak słuchawki lub głośniki, do urządzeń wyposażonych w port USB-C. Jest to rozwiązanie szczególnie przydatne w przypadku nowszych urządzeń, które nie posiadają tradycyjnego gniazda słuchawkowego 3,5 mm, ale wykorzystują zamiast tego złącze USB-C do przesyłania dźwięku. Dzięki tej przejściówce użytkownicy mogą kontynuować korzystanie z istniejących słuchawek lub głośników, które posiadają standardową wtyczkę audio, niezależnie od tego, czy urządzenie źródłowe ma port USB-C. Jest to praktyczne rozwiązanie, które zapewnia kompatybilność między różnymi generacjami urządzeń audio.

RATY/LEASING

Zakupy na raty

Oferujemy sprzedaż ratalną poprzez bank Santander. Poniżej symulator ratalny - należy wpisać cenę wybranego w naszym sklepie towaru oraz wybrać ilość rat i ewentualną wpłatę własną. W przypadku chęci zakupu ratalnego prosimy o kontakt, zarezerwujemy wybrany towar i prześlemy na Twój adres e-mail link do strony, na której będą Państwo mogli złożyć wniosek o kredyt.

oblicz raty

Leasing sprzętu IT

Dla FIRM oferujemy możliwość zakupu towarów dostępnych w naszej ofercie w formie leasingu poprzez Leasing PLUS. Minimum formalności dla firm!

leasing plus

 

Piotr

Doradca Klienta

tel. 531 066 008

sprzedaz@servecom.pl

OPINIE

Dodaj opinię

Brak opinii dla tego produktu.

 

Servecom.pl

Sklep

Mikołaja Kopernika 2

42-217 Częstochowa

esklep@servecom.pl

Telefon: +48 34 390 66 98